Prevaha ukončená remízou 2:2

14.04.2017 13:46

2.4.2017 sme odohrali prípravný zápas proti dorastencom.

Prvých päť minút bolo ťažkých z hľadiska dýchania ako aj slabšie prihrávky , ktoré nás dostávali zbytočne pod tlak. Dorastenci sa ujali vedenia gólom po rohovom kope a našim vlastným gólom od Maja Klottona. Prvú polhodinu sme sa za polovicu dostávali veľmi sporadicky a radu nepresných prihrávok dorastneci využili na center do našej šestnástky a strelou z voleja ku tyči sa ujali vedenia 2:0. Po inkasovanom druhom góle z našich kopačiek opadla nervozita a na konci polčasu sme znížili krásnou strelou z uhla . Autor gólu opäť Majo Klotton.

Prvý polčas Dorastenci 2 :  Starí páni 1

Počas prestávky sme zmenili rozostavenie a druhý polčas sme úplne ovládli. Už v jeho začiatku sme rýchlo vyrovnali keď sa úplne sám pred brankárom dorastencov ocitol Jaroslav Vyboch. Ešte kým zakončil tak ho stihol trochu povláčiť po zemi a až potom zakončil. Držanie lopty a herná prevaha ako aj celé ihrisko bolo úplne pod našou kontrolou a za celý druhý polčas mali dorastneci jednu hlavičku do tyče a jednu strelu do priestoru bránky. Škoda že ďalšie sľubné príležitsti končili tesne vedľa bránky. Nakoniec sa zrodila pre dorastencov lichotivá remíza  aj keď boli zrelí na poriadnu gólovú nádielku.