Výsledok stretnutia 1:4

Miloš Labuda , Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec   , Ľuboš Pekár , Ľubo Malík +1  , Daniel Šustek , Peter Pirošík  , Jozef Filo

Adam Chabada , Jaroslav Vyboch  , Marián Klotton +1 , Rudo Huliak  ,  Miroslav Vrabec , Robo Huliak , Peter Huliak +3 , Lasky

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén bol akurát , mierne hrbatý. Teplota v tieni +8°C ku koncu +12°C. Krásne slnečno s pocitovou teplotou cez 20°C.

Začiatok dnešného zápasu kopíroval začiatok toho minulého. Už v prvej minúte mali Červení veľkú šancu otvoriť skóre. Na ľavej strane sa po dobrej kľučke k zakončeniu dostal Ľubo Malík. Jeho strela opečiatkovala spojnicu. Následne sa lopta odrazila pred Daniela Šusteka , ktorý ju z prvej napálil do bránky. Reflexný zákrok Laskyho loptu vytlačil na rohový kop. Prvá vážnejšia akcia Zelených skončila gólom. Za chrbát obrany sa na ľavej strane pred brankára k lopte dostal Peter Huliak. Lopta sa mu motala medzi nohami a brankár čakal tvrdú strelu pravačkou. Namiesto toho však Peter nečakane zakončil pätou presne medzi nohy brankára. 7 minúta Peter Huliak 0:1. O deväť minút Zelení založili útok opäť po ľavej strane po súbojoch s obranou sa lopta dostala do priestoru medzi brankára a útočiaceho hráča. Brankár po lopte vyštartoval a v snahe byť pri lopte skôr sa hodil nohou dopredu aby ju odkopol. Reálne sa mu však nepodarilo nohu úplne vystrieť a tak namiesto silného odkopu ju nahral na kopačky Petrovi Huliakovi , ktorý ju okamžite poslal do opustenej bránky. 16 minúta Peter Huliak 0:2. Po tomto góle došlo k zmene brankára. Trvalo však päť minút kým Červení prestali rozmýšľať na dvoma gólmi. Zelení však celkovo dnes boli všade skôr a vypracovali si veľké množstvo čistých gólových šancí. Najviac ich mal Rudo Huliak ale štyri krát netrafil z blízka do prázdnej bránky. Ako sa to má robiť mu v štyridsiatej minúte ukázal Marián Klotton , keď presnou strelou z ľavej strany zakončil biliardovú akciu na jeden dotyk. 40 minúta Marián Klotton 0:3. Zelení pokračovali vo svojom tempe a úspešne si vytvárali svoje šance či bránili v zakladaní útokov Červených. Tí sa nakoniec tiež radovali zo strelenia gólu. Ku lopte sa na ľavej strane dostal Ľuboš Pekár. Mierne si ju potiahol a poslal prihrávku medzi dvoch obrancov na Ľuba Malíka. Lopta k Ľubovi prešla ten si ju ešte posunul dopredu a prestrelil Laskyho. 53 minúta Ľubo Malík 1:3. Červení povzbudení gólom začali viac útočiť a vytvárať si šance . Lenže ani Zelení nepoľavili a aj keď v čistých príležitostiach sa netriafali nakoniec presná strela Petra Huliaka po závare pred bránkou im vrátila pokoj na kopačky. Jeho gólovej strele do tyče a následne do siete predchádzal pokus Marián Klottona ku ktorému sa lopta opäť vrátila. Tentoraz si však loptu vypýtal Peter a tak mu ju Marián prenechal a urobil dobre. 69 minúta Peter Huliak 1:4. Ku koncu ešte prišla pekná akcia od Miloša Labudu , keď po sóle po ľavej strane opečiatkoval tyč. Ku koncu už Zelení dlhými prihrávkami držali loptu pod kontrolou a zabezpečili si víťazstvo.