Výsledok stretnutia 8:2

Ján Hodás +1 ,  Ľubomír Turčan ,  Milan Šindelář + 2 , Ľubo Malík +4 , Peter Pirošík +1,  Daniel Šustek

Jozef Drábik , Miloš Labuda +1 , Pavol Tavač , Ján Gier ,  Rudo Huliak ,  Jaroslav Vyboch +1 ,

Hralo sa na Pasienkoch . Teplota bola 4,8°C ,  snežilo a fúkal studený vietor. Terén bol dobrý ale hrboľatý.

Prvýkrát boli na zápase aj diváci a hneď bolo aj vypredané . V hľadisku sa v komentátorskej Felícii tlačili spolu 2 diváci z toho jeden dobrovoľne asi do piatej minúty. Takisto po prvý krát je urobený rozhlasový záznam zo stretnutia , ktorý po spracovaní bude umiestnený na web.

Začalo sa svižne na obidvoch stranách. Červení sa dostali ku lopte a peknou kombináciou medzi Milanom Šindelářom a Ľubom Malíkom otvorili skóre už v prvej minúte. 1´- Ľubo Malík 1:0. Zelení boli trošku otrasení a ďalší gól mohol zaznamenať Miloš Labuda , keď poslal malú domov na Jožka Drábika , ktorému lopta na hrbolatom teréne preskočila nohu a skončila tesne vedľa bránky. Červení povzbudení nečakaným úspechom sa všetci vysunuli na polovicu Zelených , pričom nechali prázdnu bránku. Pri pokuse o útok stratili loptu , túto obrana Zelených  posunula na rozbehnutého Jara Vybocha a ten z polovice ihriska trafil opustenú bránku Červených. 4´- Jaroslav Vyboch 1:1. Hra bola otvorená na obidvoch stranách a gólové šance sa striedali zo strany na stranu. V jedenástej minúte mal čistú šancu Janko Hodás a z následného protiútoku v podobnej čistej šanci sa nepresadil Miloš Labuda. Zelení postupne začali ovládať hru a získavali územnú prevahu. Červeným kombinačná hra moc nešla a preto sa sústredili na dlhé lopty na vysunutých útočníkov. Zelení ovládli hru a točili pred bránkou Červených pekný kombinačný kolotoč aj so zakončením. Červení však dobre bránili a v osemnástej minúte zakončili jeden z mnohých brejkov gólom. V kombinácii sa opäť ocitli Milan Šindelář a Ľubo Malík.  18´- Ľubo Malík 2:1. Zelení sa rýchlo vzchopili a opäť kombinačnou hrou na ďalších desať minút získavali prevahu. Červení sa ich snažili opäť prekvapiť dlhými loptami ale už sa im nedarilo tieto dlhé lopty spracovávať a rýchlo o ne prichádzali. Nakoniec prišla ukážková akcia Zelených na ktorej konci sa nemýlil Miloš Labuda. 28´- Miloš Labuda 2:2. Z vyrovnania sa však dlho netešili lebo Červení zvýšili aktivitu a opäť našli pred bránkou dobre postaveného Ľuba Malíka.  30´- Ľubo Malík 3:2. To bolo strelecky v prvom polčase všetko aj keď šancí bolo na obidvoch stranách viac než dosť. Za zmienku stojí ešte pekná akcia , ktorú začal presnou prihrávkou Ľubo Turčan , loptu si zo vzduchu ideálne spracoval Ľubo Malík , obišiel brankára Zelených a sám jeden krok od prázdnej bránky nikým neatakovaný dával tesne vedľa. V druhom polčase však svoje zaváhanie napravil . Ľubo Malík  54´- 4:2 a 68´- 5:2. Zelení si udržiavali stále peknú kombinačnú hru ale táto im už vydržala iba po šestnástku a potom ľahko strácali loptu. Tak ako pribúdali minúty , začali hráčom ubúdať sily a tak sa strelecky presadili aj netradičný zakončovatelia. Najskôr našiel Janko Hodás ideálne hlavu Ruda Huliaka pred bránkou Zelených a ten nechytateľne zavesil do vlastnej bránky. 71´- Ján Hodás 6:2 . Potom sa do brejku proti Zeleným vyrútila netradičná dvojica Milan Šindelář a Peter Pirošík. Peter dostal prihrávku v pravý čas a tak sa mu podarilo rutinérsky prekonať Jožka Drábika v bránke. 83´- Peter Pirošík 7:2. Už to vyzeralo na posledný gól stretnutia ale nakoniec si posledné slovo zobral všadebol Milan. 89´- Milan Šindelář 8:2.