07.10.2012 14:09

Výsledok stretnutia 3:2

Ján Hodás , Miloš Labuda ,  Ľubomír Turčan ,  Jozef Vrabec ,  Milan Šindelář +2  , Ľubo Malík +1 ,  Danko Šustek

Jaroslav Vyboch , Miroslav Vrabec +1 , Rudo Huliak +1, Marián Klotton , Ján Gier , Ľuboš Pekár

Hralo sa na Pasienkoch . Zamračené teplota okolo 20°C. V druhom polčase sa pustil jemný dážď. Fúkal občasný studený vietor.

Úvod vyšiel lepšie Zeleným. Aj keď v početnej nevýhode držali loptu na kopačkách . Červení pasívne bránili a čakali na svoju šancu. V desiatej minúte vyšla Zeleným pekná akcia keď z ľavej strany poslal krížnu prihrávku Miroslav Vrabec pomedzi piatich hráčov Červených na Ruda Huliaka nabiehajúceho na pravej strane. Rudo prihrávku dobre prevzal a s prehľadom otvoril skóre. 10 minúta Rudo Huliak 0:1. Červení po inkasovanom góle zvýšili aktivitu a púšťali sa do častejších útočných akcií. Prvotné akcie nedokázali dotiahnuť do zakončenia. Do hry ich vrátila chyba brankára Zelených , ktorý netrafil tečovanú skákajúcu loptu a táto skončila v bránke. 15 minúta Ľubo Malík 1:1. Inkasovaný gól Zeleným moc nepomohol , naopak Červení sa vrátili do hry. O ďalších päť minút prišla akcia rýchleho Milana Šindelářa. Obehol obrancu a v behu poslal tvrdú umiestnenú strelu. 20 minúta Milan Šindelář 2:1. Tento gól naštartoval Zelených a hra sa razom vyrovnala. V útoku Zelených sa často o zakončenie staral Jaroslav Vyboch ale muška bola poriadne vychýlená a pozície nie moc nebezpečné. Na druhej strane sa nebezpečnou strelou prezentoval Ľubo Malík , keď opečiatkoval brvno brány. V 45 minúte sa Zelení dočkali nečakaného ale zaslúženého vyrovnania. To prišlo z kopačky Miroslava Vrabca , ktorý poslal síce nie moc vydarenú ale zato tečovanú strelu na ktorú sa brankár Červených už iba pozeral. 45 minúta Miroslav Vrabec 2:2. Zelení po vyrovnávajúcom góle pokračovali v ofenzívnom futbale. Pri jednej takejto akcii stratil posledný útočiaci hráč loptu a Červeným sa naskytol rýchly brejk. Loptu potiahol Milan Šindelář a po pravej strane mu asistoval Miloš Labuda. Hráč ktorý stratil loptu Milana predbehol a opakovane sa mu postavil do cesty. Milan v šestnástke naznačil pohyb do ľavej strany čím oklamal obrancu , ktorý sa pohol týmto smerom. Druhý obranca Zelených dával pozor aj na Miloša ale Milan nečakane vypálil pomedzi obrancov a trafil pod brvno. 60 minúta Milan Šindelář 3:2. Posledných desať minút pred koncom Zelení vrhli všetky sily do útoku a tak mal útočník Červených Miloš Labuda dva nájazdy na brankára ale ani jeden nepremenil. Vyrovnať sa nepodarilo ani Zeleným a tak Červení splnili úlohu a opäť znížili náskok Zelených v Lige Starých Pánov.