Výsledok stretnutia 3:1

Ján Hodás , Miloš Labuda , Ľubomír Turčan , Rudo Huliak , Robo Huliak , Marián Klotton +1 , Peter Pirošík , Daniel Šustek , Miroslav Vrabec +1 , Jordán Danaj +1

Peter Dišek , Pavol Tavač , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Peter Mackura , Jaroslav Vyboch , Milan Šindelář , Peter Huliak , Ľubo Malík +1 , Jozef Filo

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Teplota podľa dvora od +10°C do +14°C , slnečno , fúkal studený vietor. Terén bol akurát mäkký ale mierne hrbatý.

Losovacie zariadenie sa s nami opäť pohralo a znovu proti sebe nastúpili dve absolútne odlišné mužstvá. Červené mužstvo bolo zostavené čisto z obranných hráčov a Zelení z ofenzívnych bez jediného typického obrancu. Papierová útočná sila bola na strane Zelených ale úvod zápasu bol ako vystrihnutý z dobrého ruského vojenského filmu. Červení pred svojou šestnástkou postavili tri rady červenej hradby a tak Zelení síce ovládli väčšinu ihriska tak na šestnástke ich snaha končila. Prvý polčas mali viac loptu Zelení ale podstatne nebezpečnejšie boli protiútoky Červených. S pribúdajúcimi minútami ostávalo čoraz viac hráčov Zelených visieť pred bránkou Červených čo vo väčšej miere Červení začali využívať o vo väčšom množstve začali útočiť do otvorenej obrany. Prvá pekná šanca s opečiatkovaným brvnom prišla po dlhom pase na pravú stranu na úplne voľného Miloša Labudu. Brankár Zelených mierne povybehol proti Milošovi ale ten loptu nespracovával ale hneď hlavičkoval na bránku. Hoci brankár Zelených povyskočil nepodarilo sa mu loptu zasiahnuť a táto obtrela brvno. Zelení nebrali varovania vážne a tak prišiel zákonitý trest. Červení sa opäť dostali do prečíslenia. Do zadu sa rýchlo vrátil Ľuboš Pekár a odobral loptu útočiacemu hráčovi a prihral ju na Jozefa Vrabca. Prihrávka však bola prudšia a nepresnejšia ako mala byť a tak sa lopta opäť dostala na kopačky Červených. Nakoniec sa dostal k Mariánovi Klottonovi , ktorý vystrelil na bránku a po strele padol tesne pre bránkovú čiaru. Brankár loptu vyrazil ale táto ostala zaseknutá pod padnutým Marianom , ktorému sa podarilo loptu pretlačiť do siete. 50 minúta Marián Klotton 1:0. Po inkasovanom góle Zelení okrem narážania na trojzónovú obranu začali kaziť prihrávky a s kombináciou nevracania sa po strate lopty bol ďalší trest na ceste. Najskôr niekoľko dobrých šancí Červení nevyužili , hlavne vďaka nesprávnemu rozhodnutiu vo finálnej fáze , toto sa darilo hlavne Jordánovi Danajovi ale nakoniec svoje chyby napravil a nečakanou obaľovačkou obtočil loptu okolo všetkých hráčov pred bránkou a umiestnil ju ku vzdialenejšej tyči. Lopta síce zle trafená ale umiestnenie nechytateľne. 68 minúta Jordán Danaj 2:0. Ďalšia zvonkohra prišla z kopačky od Miroslava Vrabca keď halfvolejom opečiatkoval na konštrukcii Zelených všetko čo sa dalo . Nakoniec sa po dobrom výkone dočkal a ďalšou umiestnenou strelou po zemi prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. 81 minúta Miroslav Vrabec 3:0. Zelení sa predsa len dočkali aspoň čestného úspechu keď sa po rohovom kope dostal loptu k neobsadenému Ľubovi Malíkovi a ten zblízka trafil odkrytú bránu. 88 minúta Ľubo Malík 3:1. To bolo nakoniec všetko lebo nasledujúci protiútok Červených ukončil zápas.