Výsledok stretnutia 7:3

Miloš Labuda +1 , Ľubomír Turčan , Ľuboš Pekár , Milan Šindelář +1 , Ľubo Malík +5  , Daniel Šustek  , Peter Pirošík

Slavomír Meliš , Jozef Drábik ,  Adam Chabada , Ján Gier , Rudo Huliak +1 , Jaroslav Vyboch  , Marián Klotton +2

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Teplota bola +4°C slnečno . Na ihrisku bolo cca 10  cm sypkého snehu pod ktorým bol ľad . Na takomto teréne mal výhodu hráč , ktorý si loptu viedol zatiaľ čo brániacim hráčom sa veľmi ťažko reagovalo na zmenu smeru pohybu hráča s loptou

Zostavy už od začiatku dávali miernu prevahu mužstvu Červených. A Červení sa od začiatku aj snažili svoju papierovú prevahu pretaviť do úvodného gólu. Zelených bolo zo začiatku o jedného hráča menej lebo Janko Gier chodí pravidelne 20 minút po začiatku stretnutia. Napriek tomu sa na prvý gól čakalo relatívne dlho ale ako prvý sa predsa presadili hráči Červených Ľubom Malíkom 1:0. Zelení sa snažili o rýchle útoky ale obrana Červených postavená na Petrovi Pirošíkovi a Dankovi Šustekovi nedovolila Zeleným vážnejšie ohroziť bránku. Dokonca obrane v ťažších chvíľach pomáhali Milan Šindelář a Ľubo Malík. Z takto vystuženej obrany Červení vyrážali do protiútokov. Do polovičky stretnutia Zelení relatívne dobre reagovali a vytláčali loptu na rohy. Po jednom z mnohých rohov sa ako už tradične do centrovanej lopty oprel hlavou Peter Pirošík. Lopta našla pred bránkou dobre postaveného Milana Šindelářa a ten zblízka zvýšil náskok Červených. Milan Šindelář 2:0. O niekoľko minút sa presadil opäť Ľubo Malík 3:0. Zelení zvýšili obrátky a využili chybu v obrane Červených , keď akciu na jeden dotyk zakončil do protipohybu brankára Marián Klotton 3:1. Tento gól Červení zobrali vážne a nepúšťali sa do bezhlavého útočenia. Skôr sa snažili o využitie vysunutých hráčov a tu sa v drese Zelených zaskvel Jožko Drábik , keď zlikvidoval každému útočníkovi Červených minimálne po jednom nájazde. Zelení sa viac sústreďovali na útočenie ako obranu a aj keď v určitých chvíľach vytvárali kolotoč pred bránkou Červených finálne zakončenie lietalo vedľa bránky. Tieto ich šance znižovali ich opatrnosť smerom k vlastnej obrane a tak prišiel ďalší protiútok Červených na ktorého konci pohodlne zakončil akciu Miloš Labuda 4:1. O desať minút šachovú akciu do prázdnej bránky zakončil Ľubo Malík 5:1. Rýchla rozohrávka Zelených po inkasovanom góle slávila úspech keď do rozhodenej obrany Červených nabehol Marián Klotton a strelou pomedzi nohy obrancu a brankára znížil na 5:2. Červeným však dlho netrvalo a strelili ďalší gól. Ľubo Malík 6:2. Zelení oplácali rovnakou mincou a peknú akciu na jeden dotyk zakončil strelou do tyče a bránky Rudo Huliak 6:3. Posledné slovo však mali Červení keď po vyšachovaní celého mužstva do prázdnej bránky uzavrel skóre Ľubo Malík 7:3.