30.04.2017 12:19

Výsledok stretnutia 5:8

Ľubomír Turčan , Peter Dišek +2 , Rudo Huliak +1 , Jozef Filo +2 , Peter Pirošík , Daniel Šustek

Miloš Labuda +2 , Jozef Vrabec +3 , Ľuboš Pekár , Ľubo Malík +2 , Robo Huliak +1 , Jordán Danaj

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Po výdatných lejakoch ihrisko prekvapilo relatívne dobrým terénom. Bolo trochu mäkšie ale inak fajn. Okrem bežnej kulisy dnes zápas sledovali aj hráči rugby , ktorí odohrajú svoj zápas po obede. Teplota +15°C  , slnečno .

Začiatok zápasu bol v réžii Zelených. Poctivou rozohrávkou rozoberali svojho súpera a premieňali svoje šance : 4minúta Ľubo Malík 0:1 / 22 minúta Robo Huliak 0:2 / 30 minúta Ľubo Malík 0:3 a 31 minúta Miloš Labuda 0:4.

Po štvrtom góle Zelení zmenili rozohrávku na dlhé prihrávky a hneď prvá strata lopty znamenala inkasovanie. 36 minúta Rudo Huliak 1:4 a 38 minúta Jozef Filo 2:4.

Potom mali Červení ešte pár pekných šancí ale netriafali odkrytú bránku.

Inkasované góly a šance súpera Zelených prebrali a opäť sa svojmu súperovi vzdialili sériou gólov.

Do útoku zavelil Jozef Vrabec keď pekným sólom od polovici ihriska najskôr obišiel všetkých protihráčov a brankárovi strelou pod brvno nedal šancu.

49 minúta Jozef Vrabec 2:5 / 56 minúta Miloš Labuda 2:6 / 58 minúta Jozef Vrabec 2:7 / 65 minúta Jozef Vrabec 2:8.

Hráči Zelených po rýchlom náskoku opäť povolili a dovolili svojmu súperovi znížiť , ktorý sa aktívnou hrou priblížil ku ich skóre.

67 minúta Jozef Filo 3:8 / 69 minúta Peter Dišek 4:8 / 70 minúta Peter Dišek 5:8.

Posledných dvadsať minút sa hra odvíjala od jednej bránky ku druhej keď najskôr gólovejšie šance mali Červení ale posledných desať minút sa opäť mohli presadiť aj Zelení.