Výsledok stretnutia 2:5

Ján Hodás +1, Ľubomír Turčan  ,Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Milan Šindelář +1 , Jozef Filo , Ľubo Malík

Ján Gier , Jaroslav Vyboch +1 , Marián Klotton +2 , Rudo Huliak , Miloš Labuda +2 , Daniel Šustek

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Ihrisko bolo primrznuté. Napriek rannému mrazu svietilo slnko a podstatne zvyšovalo pocitovú teplotu ktorá bola blízko 0°C.

Zelení už rezignovali na túto sezónu a tak namiesto hráčov nastúpili ich fanúšikovia. Keďže však ani tých nie je moc museli za Zelených opäť nastúpiť aj Červení. Začiatok patril Červeným keď udávali tempo a poľahky sa dostávali ku lopte v útoku aj v obrane. Zelení odpovedali útokmi pri ktorých strácali lopty a po jednej takejto strate pri snahe o jej spätné získanie napádal útočník Zelených Jaroslav Vyboch obrancu Ľuboša Pekára , ktorý ho natiahol na ľavú stranu a nečakanou prihrávkou ľavou nohou vysunul do rýchleho protiútoku štyroch spoluhráčov, ktorí kombináciou na jeden dotyk vyšachovali zvyšok brániacich hráčov a zakončovali do prázdnej bránky. 8 minúta Milan Šindelář 1:0. Červení naďalej diktovali tempo a mali loptu pod kontrolou. Potom však prišla štandardná situácia rohový kop Červených. Lopta sa odrazila na polovici ihriska k číhajúcemu Jaroslavovi Vybochovi a ten si v rýchlosti obhodil obrancu a zakončil povedľa vybehnutého brankára. 28 minúta Jaroslav Vyboch 1:1. Strelený gól vrátil sebavedomie na kopačky Zelených ale aj tak sa stále museli brániť útokom. Napriek obrannej hre nechali vpredu vysunutého Miloša Labudu a svoj brejk opäť zopakovali keď najskôr rýchlo potiahli loptu po pravej strane , následne prihrávali Milošovi na ľavú a ten z prvej prestrelil brankára. 34 minúta Miloš Labuda 1:2. Červení v snahe vyrovnať opäť zabudli na zadné vrátka a pred bránkou zabudli na voľného Mariana Klottona , ktorý svoju šancu premenil. 40 minúta Marián Klotton 1:3. Potom opäť prišli chvíle Červených ale nedokázali premeniť niekoľko vyložených šancí buď nepresným zakončením alebo dobrým zakročením brankára. Niekoľko krát išli sami na brankára ale ten tieto súboje ustál. Nedáš dostaneš sa nakoniec potvrdilo a hlavička Miloša Labudu zvýšila náskok Zelených. 73 minúta Miloš Labuda 1:4. V tejto chvíli už Červení prestali myslieť na obrat v zápase ale sa snažili prelomiť strelecké suchoty. Hra vabank však opäť priniesla ovocie pre ich súpera keď sa opäť z rýchleho protiútoku strelou z prvej presadil voľný hráč. 86 minúta Marián Klotton 1:5. Nakoniec sa Červení dočkali gólu keď peknú akciu po pravej strane zakončil prudkou strelou Ján Hodás a uzavrel skóre zápasu. 89 minúta Ján Hodás 2:5.