Výsledok stretnutia 0:6

Ján Hodás  , Jozef Vrabec ,  Ľubomír Turčan ,  Ľuboš Pekár , Miloš Labuda , Milan Šindelář ,  Daniel Šustek , Jozef Filo , Miloš Pekár , Braňo Danišek

Adam Chabada , Pavol Tavač  , Ján Gier, Jaroslav Vyboch , Miroslav Vrabec , Marián Klotton , Robo Huliak +1 , Rudo Huliak +1 , Peter Huliak +4 ,  Lasky

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Ihrisko pekne pokosené ale tvrdé. Už dlho nepršalo. Teplota okolo 23°C , mierne zamračené so slabým vetrom.

Zelení nastúpili v plnej sile a dokonca museli zapožičať svojho obrancu Braňa Danišeka. Už v prvej minúte prišla ich veľká šanca , keď sa po pravej strane predral obranca Zelených Robo Huliak a prudkou strelou z ostrého uhla vyskúšal pozornosť brankára. Brankár loptu kryl a vyrazil na roh. Zo začiatku Červení nasadili pozornú obranu a dobre bránili svoju polovicu ako aj priestor pred bránkou. Občasnými útokmi sa snažili o ohrozenie Laskyho ale ten s prehľadom likvidoval prípadné zakončenia. V tridsiatej minúte Zelení opäť vytvorili kombinačný tlak a zatvorili svojho súpera do jeho šestnástky. Červení dobrým postavením v obrane nedávali Zeleným priestor. Nakoniec sa ku lopte na ľavej strane dostal Rudo Huliak a strieľaným centrom z ostrého uhla na bránku chcel nájsť spoluhráčov pred bránkou. Lopta si to nasmerovala priamo na bránku kde pri tyči stál pripravený brankár ale aj tak sa lopta pretlačila do siete medzi nohou a tyčou. 36 minúta Rudo Huliak 0:1. Červení po inkasovaní rozohrali hru a po ľavej strane sa snažili o rýchlu odpoveď Milošom Labudom. Miloš hru roztiahol a spätnou prihrávkou hľadal spoluhráča. Táto však bola málo prudká a jeho prihrávku vystihol Jaroslav Vyboch . Ten predskočil dvoch hráčov Červených a po pravej strane zaviezol loptu až do šestnástky Červených. Jara v brejku podporovala trojica hráčov a jeho krížny center cez šestnástkou strelou z prvej nakoniec zakončil Peter Huliak. 37 minúta Peter Huliak 0:2. Dva rýchle góly Červených zaskočili a niekoľko minút sa hľadali , kým sa dostali späť do hry. Potom prišli aj ich šance ale nedokázali využiť chyby obrany a brankára Zelených a usmerniť loptu do odkrytej bránky. V 65 minúte prišla gólová strela od Paľa Tavača. Loptu však rukou chytil Miloš Pekár a tak Zelení kopali jedenástku. Pôvodne na exekúciu vyzvali Laskyho ale tomu sa nechcelo z bránky a tak si loptu postavil Marián Klotton. Loptu kopol prudko ku ľavej tyči ale minul bránku. Červení mal z Majovho kopu radosť , ktorú im však ešte v tej istej minúte pokazil Peter Huliak keď bol na konci ďalšej rýchlej kombinačnej kontry. 65 minúta Peter Huliak 0:3. V sedemdesiatej minúte prišla najkrajšia akcia Červených. Tí sa výnimočne rozhodli pre kombináciu až pred bránku Zelených. Sériou krátkych rýchlych prihrávok všetkých hráčov loptu preniesli na pravú stranu až k Ľubovi Turčanovi. Ten si zasekol brankára a prihrávkou uvoľnil Milana Šindelářa. Milana zozadu atakoval obranca ale aj tak zakončil a lopta smerovala do bránky. Tú ešte dobehol záložník Červených Jozef Filo a kopom do lopty chcel poistiť gól. Lopta však tesne pred ním skočila a odrazila sa mu do píšťale. Jozefov kop do lopty zmenil jej smer a lopta opustila bránku (tak už vieme prečo  Jozef stále hovorí „Do pištole“). Ku koncu Červením došli sily a z hry odstúpil pre zranenie Jozef Vrabec. Tak sa začali množiť útoky Zelených do podčíslenej obrany. Dlhé minúty sa predháňali kto zahodí väčšiu šancu na skórovanie. Potom však prišla už ich tradičná posledná päťminútovka v ktorej ešte dokázali tri krát skórovať. 85 minúta Peter Huliak 0:4. 86 minúta Peter Huliak 0:5. A 90 minúta Robo Huliak 0:6.