Slavomír Meliš , Miloš Labuda , Ľubomír Turčan , Ján Gier , Ľuboš Pekár , Milan Šindelář , Robo Huliak , Ladislav Vríčan , Ľubo Malík

Jozef Vrabec , Jaroslav Vyboch +1 , Miloš Pekár , Peter Mackura , Rudo Huliak , Peter Pirošík , Daniel Šustek , Peter Huliak +1

Ihrisko :

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Terén bol primeraný , trošku sa lepila hlina na kopačky. Zamračené , teplota 2°C . Oproti minulému týždňu však nefúkal vietor a tak teplota bola znesiteľná

Zápas:

Dnešný žreb postavil proti sebe zatiaľ vekovo najrôzdelnejšie mužstvá. Hráči v Červených dresoch mali priemerný vek 47 rokov a hráči v Zelených dresoch 39 rokov. Hráčov v Červených dresoch však bolo o jedného viac. Vekovému priemeru zodpovedal aj obraz hry. Po väčšinu zápasu sa hráči v Zelených dresoch tlačili pred súperovu bránku. Tu však narážali na dôslednú obranu a ich prípadné zakončenia väčšinou končili vysoko nad bránku alebo úplne vedľa. Hráči v Červených dresoch mali podstatne menej útočných akcií ale zato podstatne nebezpečnejšie. Už v desiatej minúte mohli vyhrávať 0:1. To by však museli mať trošku viac šťastia pri zakončení. Najskôr veľmi tesne minuli bránku zakončenia od Milana Šindelářa a Ľuba Malíka aby tretie prestrelenie brankára z ľavej strany od Miloša Labudu skončilo na brvne. Tlak hráčov v Zelených dresoch bol permanentný a pri toľkých pokusoch o zakončenie sa aj oni dočkali strely medzi tyče , keď najlepšia bola po zbehnutí a zakončení z prvej od Jara Vybocha ale Laskyho zákrok v bránke bol z kategórie frajerov na záver , keď ľavým betónom vyrazil prudkú umiestnenú strelu ku tyči. Po väčšine času však obrana hráčov v Červených dresoch stála na pevných nohách hoci pod tlakom. Celé si to tam organizoval Ľubo Turčan a keď sa k nemu pridali dobrým výkonom aj ostatní spoluhráči mali to hráči v Zelených dresoch naozaj ťažké. V šesťdesiatej minúte sa však otvorilo okienko pre rýchly protiútok hráčov v Zelených dresoch ale v nájazde na Laskyho neuspeli. O desať minút sa skoro potvrdilo známe nedáš dostaneš. To sa vo veľmi krátkom časovom úseku ocitol sám pred brankárom Zelených Milan Šindelář. Obidva razy zakončoval prekvapujúco pätou a obstrelil brankára ale lopta tesne minula bránku. Po týchto šanciach hráči v Červených dresoch stratili ostražitosť a dopustili sa jedinej chyby pri bránení. To šikovno využil na založenie rýchleho útoku Jozef Vrabec. Loptu potiahol na polovičku ihriska. Následne prudkou prihrávkou po zemi našiel voľného Jaroslava Vybocha. Na Jara vyštartoval osamotený obranca a Jaro nabil na stred bránky osamotenému Petrovi Huliakovi , ktorý delovkou prestrelil Laskyho v bránke. 78 minúta Peter Huliak 0:1. Po inkasovanom góle sa hráči v Červených dresoch vrhli do útoku. Tento raz to však boli hráči v Zelených dresoch čo loptu ťahali na celú šírku ihriska a zbierali cenné minúty. Nakoniec sa dokázali presadiť ešte raz keď po veľkej trme-vrme pred bránkou dotlačili loptu aj s brankárom za bránkovú čiaru. 85 minúta Jaroslav Vyboch 0:2. Už sa zdalo , že je rozhodnuté ale opäť prišli chvíle dovtedy vedúceho hráča tabuľky Slavomíra Meliša. Ten v priebehu jednej minúty mal na kopačkách dva góly ale jeho zakončenie skončilo obidva razy tesne vedľa odkrytej časti bránky. Keby Slavo vyrovnal tak by to bol jeho ďalší historický zápis do klubovej kroniky.