Ján Hodás , Ľubomír Turčan +1 , Jozef Vrabec , Pavol Tavač +2 , Peter Huliak +1 , Peter Pirošík

Zostava Zelení :

Peter Dišek , Ľuboš Pekár , Jaroslav Vyboch +4 , Milan Šindelář +1 , Ľubo Malík +1, Rudo Huliak

Ihrisko :

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Ihrisko stále zakryté snehom , pričom stred ihriska a pred bránami cca 10cm udupaného snehu a po čiarach cca 20 cm sypkého snehu. Teplota -12°C a v druhom polčase pekne slnečno.

Zápas:

Zostavy oboch mužstiev napovedali aká bude taktika. Červení nabití skúsenými hráčmi hrali zo zabezpečenej obrany a využívali každú možnosť na rýchlu kontru do odkrytej obrany. Zelení sa spoliehali na svoju rýchlosť a stred ihriska prechádzali dlhými loptami na krídla odkiaľ sa snažili prebiť pred bránku Červených. Už druhá minúta vytrestala nezabezpečenú obranu Zelených keď sa po odrazenej lopte ocitol sám pred bránkou hráč Červených Pavol Tavač. Proti sebe mal už iba vedľa bránky stojaceho Petra Dišeka a tak si ho lišiacky pohybom natiahol ešte viac do strany a keďže Peter nevedel kde stojí odkryl mu celú bránku čo Pavol využil a s prehľadom otvoril skóre. 2minúta Pavol Tavač 1:0. Po tejto skúsenosti nechali Zelení pred brankárom aspoň jedného obrancu čo zabránilo k premeneniu ďalších tutových šancí Červených. Veľkú rolu v nepremieňaní šancí zohral aj terén keď lopta tesne pred kopačkami menila nečakane smer a tak sa nie raz stalo , že prešla pomedzi viacej hráčov bez toho aby sa jej dotkli. Červení predčili svojho súpera lepšou kombináciou ale ten časom hru vyrovnal a po jednoduchej akcii vyrovnal . 22 minúta Jaroslav Vyboch 1:1. Ešte ani neopadol snehový prach z vyrovnávajúceho gólu a opäť ten istý hráč rozvlnil sieť Červených. 26 minúta Jaroslav Vyboch 1:2. Hra postupne prešla do rovnakých šablón na obidvoch stranách. Zelení sa snažili dlhými prihrávkami prekvapiť pred vlastnou bránkou čakajúceho súpera , ktorý väčšinu prihrávok zachytával a vyrážal do rýchlych kombinačných kontier. Ďalší gól padol po zbytočnej strate lopty v šestnástke Zelených keď nedokázali čistú loptu dostať na súperovu stranu. Táto sa postupne poodrážala od všetkých hráčov Zelených aby sa nakoniec dostal ku Petrovi Huliakovi. Ten si loptu z osi ihriska posunul na pravú stranu a tvrdou strelou po zemi vyrovnal. 38 minúta Peter Huliak 2:2. Hra mala vysoké tempo a šance sa striedali na obidvoch stranách. Nakoniec  Zeleným vyšiel dlhý pas, ktorý bol zakončený strelou a gólom. 64 minúta Ľubo Malík 2:3. Dlho sa však netešili z vedenia lebo na výlet pred bránku Zelených sa vybral Ľubomír Turčan. Najskôr si povodil obranu a nakoniec ľavačkou vypálil na bránku pričom lopta pred brankárom skočila a skončila v sieti. 66 minúta Ľubomír Turčan 3:3. To však nebolo všetko lebo o minútu na druhej strane zázračne po zakončení Zelených sa stihol rýchlo zorientovať a z bránkovej čiary vytiahol nedôrazne zakončenie Zelených. Toto Červených naštartovalo a využívali dlhé lopty Zelených na svoje nebezpečné protiútoky. Ich snaha sa oplatila a opäť sa ujali vedenia. 75 minúta Pavol Tavač 4:3. Dokonca zápasu ostávalo už iba pätnásť minút a tak Zelení za cenu zvýšeného rizika sa tlačili viac a viac pred bránku súpera. Dlhé lopty nahradili trpezlivejšou hrou a opäť začali prichádzať šance. Nakoniec sa ujala kombinácia Šindelář , Pekár , Vyboch kde posledný menovaný už zakončoval do odkrytej bránky. 85 minúta Jaroslav Vyboch 4:4. Ako sa hovorí , že za jedným gólom príde aj druhý tak ten istý hráč udrel o dve minúty znova. 87 minúta Jaroslav Vyboch 4:5. Definitívnu gólovú bodku dal o minútu ďalší hráč Zelených a bolo rozhodnuté. 88 minúta Milan Šindelář 4:6. Posledné minúty už Zelení kontrolovali pohyb súpera a nedovolili zvrat.