Miloš Labuda   , Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár ,Milan Šindelář  , Ľubo Malík , Daniel Šustek ,  Peter Pirošík , Jozef Filo

Adam Chabada , Ján Gier , Jaroslav Vyboch +1 , Robo Huliak +1  , Miroslav Vrabec ,  Marián Klotton , Peter Huliak , Lasky , Miloš Pekár

Ihrisko :

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Terén bol mäkší . Teplota začínala od +18°C a vyšplhala sa až cez +23°C , slnečno .

Zápas:

Dnešné tempo bolo oproti minulému zápasu o polovičku pomalšie. O osude zápasu rozhodli dva góly , ktoré bežne nepadajú. Prvý padol v desiatej minúte. Zelení urobili dlhý a vysoký odkop od bránky na ľavú stranu. K lopte sa rozbehol útočník Zelených Peter Huliak a brankár Červených Jozef Filo. Lopta skočila na zem a úspešnejší bol útočník , keď preloboval brankára smerom na bránku. Loptu dobre sledoval obranca Zelených Robo Huliak a telom bránil Červeným aby ju odkopli od bránky . Následné postrčenie Roba zapríčinilo , že sa do listiny strelcov zapísalo Robove brucho. 10 minúta Robo Huliak 0:1. Červení skúšali nové rozostavenia a do útoku po celý zápas vysunuli Danka Šusteka. V útoku však veľa šanci nemal hlavne kvôli tomu , že Červení nedokázali urobiť viac ako tri prihrávky po sebe. Ďalšou boľačkou je kazenie jednoduchých prihrávok čo naopak Zeleným umožňovalo ľahké získavanie lopty bez boja a ušetrené sily potom realizovali pri pekných kombinačných útokoch. Druhý gól padol opäť po odkope ale tentoraz na pravú stranu. Tu sa poľahky k lopte dostal Jaroslav Vyboch. Lopta prešla cez troch hráčov Červených. Následne Jaro obišiel štvrtého hráča a sólo zakončil lobom cez predčasne kľačiaceho brankára. 35 minúta Jaroslav Vyboch 0:2. Červení sa snažili ale dlhé držanie lopty hráčmi , neskoré a nepresné prihrávky ich odsúdili na prehru. Zelení naopak v pokoji a s rozvahou zakladali svoje útoky a keď bolo treba všetci sa vrátili na pomoc obrane. Dokonca aj Lasky urobil pár výletov z bránky proti útočníkom Červených čo nebýva u neho až taký častý jav a dokonca zviedol šprintérsky súboj proti Ľubovi Malíkovi , keď ho zdvojoval a tak pomohol obrancovi. U Zelených sa dvoma dôležitými zákrokmi prezentoval obranca Adam Chabada , keď dvakrát zlikvidoval nájazd štyroch protihráčov zachytením ich rozohrávky. Červeným to v poslednom čase nejde herne ani strelecky ale každá séria raz musí skončiť tak uvidíme , či nabudúce začnú opäť hrať svoju hru a začnú dávať góly.