Výsledok stretnutia 6:2

Miloš Labuda , Ľubomír Turčan , Ľuboš Pekár +1 , Miroslav Vrabec +1, Peter Pirošík, Daniel Šustek +1 , Rudo Birka +3

Milan Šindelář , Rudo Huliak +1 , Ľubo Malík , Jozef Filo , Peter Mackura , Peter Dišek +1PK

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Tráva aj terén akurát. Slnečno teplota 23°C .

Červení si vedomí súperovej ofenzívnej sily od začiatku dobre obsadzovali súperových hráčov a nedovoľovali im rozohrávku dopredu alebo brejkov. Naopak po získaní lopty sami prechádzali do nebezpečných protiútokov ale tu použili vždy o jednu prihrávku navyše namiesto strely na bránku z dobrej pozície. Nakoniec ako sa to má robiť ukázal nováčik v lige Rudo Birka a po peknej prihrávke na pravú stranu už nehľadal lepšie postaveného spoluhráča ale umiestnenou strelou otvoril skóre. 26 minúta Rudo Birka 1:0. Zelení sa snažili o rýchle vyrovnanie ale ich snaha končila na dobrej obrannej hre Červených a tak sa zakončenia v tomto čase , ktoré prešli až na bránku dajú spočítať na jednom prste. U Červených sa do najväčších šancí dostával Miloš Labuda ale jeho pokusy o zakončenie maďarom končili vedľa bránky. Pri ďalších pokusoch opečiatkoval brvno a následne aj tyč Peter Pirošík a skóre sa menilo až opäť po jednoduchom zakončení od Ruda Birku , keď opäť neváhal a strelou prekonal znovu brankára. 51 minúta Rudo Birka 2:0. Zelení vysunuli hru až na polovicu súpera ale straty lopty hrozili rýchlymi protiútokmi. Po jednej takejto strate sa k lopte dostal Miorslav Vrabec . Na pravej strane mal Miloša Labudu a na ľavej Ľuboša Pekára. Vybral si ľavú stranu kde si hráč loptu posunul na pravačku a strelou vymietol pavučinu v pravej šibenici . 61 minúta Ľuboš Pekár 3:0. Aby toho nebolo málo tak o deväť minút zavŕšil hatrik Rudo Birka , keď zúžitkoval prudkú prihrávku po zemi od Miloša Labudu a stačilo mu iba nastaviť nohu. 70 minúta Rudo Birka 4:0. Zelení úplne otvorili hru snažili sa svojho súpera zatlačiť. Po strate lopty však už nemali silu na vrátenie sa do obrany a tak jedno z mnohých prečíslení zakončil po peknej kombinácii do prázdnej bránky Daniel Šustek. 73 minúta Daniel Šustek 5:0. Po tomto góle Zelení chceli odísť z ihriska ale keďže do konca zápasu ostávalo ešte 17 minút tak si to rozmysleli a ostali. Posledné minúty sa niesli v útočnom móde keď obidve mužstvá už iba útočili a po strate sa nevracali. Svoje gólové konto si mohol poriadne navýšiť Miroslav Vrabec ale niekoľko krát po sebe netrafil prázdnu bránku. Nedôsledné bránenie u Červených malo za následok , že nechali vypáliť na svoju bránku Milana Šindelářa . Neuveriteľná delovica trafila do rúk hráča chrániaceho si hlavu a po prísne odpískanej penalte sa Zelení dočkali prvého gólu . 81 minúta Peter Dišek 5:1. Zelení pokračovali v kamikadze systéme a tak sa nakoniec gólu dočkal aj Miroslav Vrabec. 85 minúta Miroslav Vrabec 6:1. Nedôsledné bránenie sa podpísalo aj pod gól na druhej strane a tak posledným strelcom zápasu bol hráč Zelených. 85 minúta Rudo Huliak 6:2 .