Výsledok stretnutia 2:1

Ján Hodás , Ľubomír Turčan  , Miloš Labuda , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Ľubo Malík +1 , Milan Šindelář +1 , Daniel Šustek , Miloš Pekár , Roman Kuba

Slavomír Meliš +1 , Adam Chabada , Ján Gier, Jaroslav Vyboch , Rudo Huliak  , Robo Huliak , Branislav Danišek , Marián Klotton , Miroslav Vrabec , Pavol Tavač

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén bol super. Čerstvo pokosené ihrisko s miernou rosou. Hráči v tarfách niekoľkokrát vyskúšali v praxi gravitačný zákon. Počasie bolo mierne zamračené s postupným vyčasením a s teplotou v tieni 25°C.

Začiatok patril jednoznačne Červeným keď prvé tri minúty mali 100% držanie lopty. Potom sa rozhodli prejsť aj na súperovu polovicu , ktorý tam poctivo čakal a čakal. Ihneď prvé získanie lopty premenili Zelení na rýchly brejk do otvorenej obrany s nepresným zakončením. Červení si varovanie zobrali k srdcu a zbytočne neotvárali svoju obranu. Hra bola vyrovnaná a väčšina súbojov sa odohrávala v strede ihriska. Napriek dôslednej obrane obidvoch mužstiev si svoje šance vypracovali aj útočníci a nebezpečne pohrozili na obidvoch stranách. Po polhodine hry prišla rýchla jednoduchá akcia Zelených. Loptu po ľavej strane potiahol Rudo Huliak. Následne prihral na pravú stranu Robovi Huliakovi. Ten poslal smerom na bránu ku vzdialenejšej tyči po zemi prudkú prihrávku , ktorá prešla cez celú obranu Červených a našla voľného Slavomíra Meliša , ktorý z blízka nezaváhal. 30 minúta Slavomír Meliš 0:1 . Týmto gólom Slavo opäť posúva vekový rekord za strelený gól na hodnotu 63 rokov. Červení odpovedali rýchlym protiútokom a aj keď obrana Zelených bola na svojom mieste nedokázala zabrániť preniknutiu strely z pravej strany za chrbát brankára. 31 minúta Milan Šindelář 1:1. O päť minút neskôr prišli dve veľké šance na druhej strane keď sa v rýchlom slede do nebezpečného zakončenia dostal Pavol Tavač. Obidve prudké a dobre umiestnené strely brankár Ľuboš Pekár vyrazil. Svoj súboj si zopakovali do tretice o ďalších päť minút , keď Paľo dostal kolmú prihrávku na os bránky ale včasné vybehnutie brankára a odkop lopty mu nedovolili zakončiť. Na druhej strane začal čarovať v bránke Zelených Adam Chabada a zlikvidoval niekoľko brejkových situácii Červených , ktorí ho nedokázali prestreliť. Vyzeralo to na remízu. Potom však prišla strata lopty Zelených po súboji Jana Giera a Ľuboš Pekára . Rýchle rozohranie na Ľuba Malíka  ktorý po ľavej strane prešiel cez štyroch protihráčov a zakončil za chrbát vybehnutého brankára. V tejto chvíli chytal Braňo. 61 minúta Ľubo Malík 2:1. Zelení v snahe vyrovnať zvýšili svoj tlak a svojho súpera až do konca zápasu zatlačili na jeho polovičku či do šestnástky. Obetavé zákroky obrancov však nedovolili priamo ohroziť bránku. Občasná strata lopty Zelených však znamenala nebezpečné brejky s dobrým zakončením ale to už bol v bránke opäť Adam Chabada a svojimi zákrokmi nedopustil ďalšie zvýšenie náskoku Červených. Nakoniec sa Zelení mohli dočkať aj vyrovnania ale nedokázali potrestať drobné chybičky ktoré sa ku koncu v obrane Červených začali kopiť jedna za druhou. Ako poslední mali loptu na kopačkách útočníci Červených ale hvizd rozhodcu ukončil ich brejkovú snahu.