Slavomír Meliš , Ľubomír Turčan ,  Jozef Vrabec ,  Ľuboš Pekár +1 , Milan Šindelář +1 , Ľubo Malík  Danko , Šustek , Peter Pirošík

Zostava Zelení :

Lasky , Jaroslav Vyboch , Adam Chabada , Pavol Tavač +2 , Miroslav Vrabec , Rudo Huliak , Robo Huliak, , Marián Klotton , Ján Gier

Ihrisko :

Hralo sa na Pasienkoch . Počiatočná teplota 8°C sa ku koncu vyšplhala na 13°C . Terén bol hrbolatý , miestami jama po hrabošoch. Možno si založíme golfový klub.

Zápas:

Zostavu Zelených po troch mesiacoch prišiel podporiť Janko Gier , čím Zelení získali významnú posilu do rozohrávky. Červení sa od začiatku rozhodli pre vyčkávaciu taktiku , ktorú však v určitých fázach zmenili na útočný futbal. Začiatok vyšiel Zeleným , keď po peknej prihrávke z pravej strany sa dostal k lopte dobre postavený pred bránkou Červených Pavol Tavač a krížnou strelou z blízka po zemi obstrelil pravú nohu obrancu Danka Šusteka a ľavú nohu brankára Ľuboša Pekára. 5 minúta - Pavol Tavač 1:0. Rýchly a jednoduchý gól Zelených vyvolával pocity , že dnes to bude poriadny debakel pre Červených. Opak bol však pravdou. Červení začali odvážnejšie napádať súpera a svoju rozohrávku dotiahli až pred bránku Zelených. Po jednom z mnoho útokov prišla pekná kombinácia , keď pred bránkou Zelených dostal loptu Ľuboš Pekár. Ten sa pokúsil v húštine hráčov ľavou nohou z prvej nahrať na ľavej strane voľnému Ľubovi Malíkovi. Lopta sa však po prihrávke ľavačkou poriadne zatočila a nabrala opačný smer v pravo . Prekvapení hráči , brankár Lasky a aj samotný strelec sledovali jej púť až za Laskyho chrbát.  18 minúta - Ľuboš Pekár 1:1. Tento gól povzbudil Červených a situácia sa o päť minút opakovala , keď sa opäť po závare pred bránkou Zelených dostal k lopte Ľuboš Pekár ale teraz už úmyselne poslal z prvej ľavou nohou loptu na bránku a táto tesne minula tyč. Zelení už štandardne hrozili rýchlou a presnou rozohrávkou na krátko , ktorou sa dokázali dostať až do nebezpečného zakončenia. Neraz sa ocitol ich hráč už pred prázdnou bránkou ale ku usmerneniu lopty do prázdnej bránky mu chýbal vždy polkrok. Najväčšiu šancu na opätovné získanie vedenia na stranu Zelených mal Jaroslav Vyboch , keď milimetrový center od Pala Tavača poslal hlavou mimo prázdnu bránku , keďže brankár stál pri tyči a snažil sa zabrániť prieniku centra. Červení mali trošku problém z rozohrávkou , lebo Zelení si obsadzovali väčšinu hráčov z mužstva Červených. Takto sa začala v 31 minúte nenápadná akcia Červených , keď lopta bola rozohraná na voľného Slavomíra Meliša. Ten najskôr urobil kľučku zo stredu poľa na ľavú stranu cez útočníka Zelených a tým vyvolal nervové zrútenie obrancom Červených následne sa otočil a vrátil sa aj z loptou na stred ihriska medzi troch hráčov Zelených. Potom však prišla od Slava nečakaná ale geniálna prihrávka vzduchom do voľného priestoru smerom na bránku Zelených. Prihrávku vynikajúco spracoval Milan Šindelář a nájazd na Laskyho s prehľadom premenil. 31 minúta - Milan Šindelář 2:1. Po tomto góle sa začala naháňačka Zelených za vyrovnaním. Tlačili zo všetkých síl ale obrana Červených aj so šťastím dobre bránila. Pri takomto štýle hry sa v zadných líniách Zelených otvárali okienka. V 50 minúte sa do protiútoku vybrali Ľubo Malík po ľavej strane s loptou a stredom mu sekundoval Ľuboš Pekár. Ľubo dobre prešiel cez obranu Zelených , následne poslal presný center vzduchom. Brankár Lasky loptu podbehol a táto sa dostala až k voľnému Ľubošovi Pekárovi , ktorý ju z prvej poslal nad prázdnu bránku. Situácia sa o desať minút opakovala , keď si hráči úlohy vymenili. Zelení urobili chybu v útočnej rozohrávke a preto v tiesni poslali loptu na Roba Huliak. Za loptou stále bežal hráč Čevených Ľuboš Pekár a napádal aj Roba , ktorý sa rozhodol poslať loptu vlastnému brankárovi. Lopta však nemala dostatočnú razanciu a rozbehnutý Ľuboš loptu tesne pred vybehnutým Laskym dobehol a pretlačil ju cez Laskyho na stred ihriska. Bránka Zelených bola opustená a Lasky sa všetkými silami snažil zabrániť zakončeniu do prázdnej bránky. Pretože Ľuboš bol otočný chrbtom k bránke Zelených prihral loptu z druhej vlny nabiehajúcemu Ľubovi Malíkovi. Ľubo obstrelil ku bránke stiahnutého Roba Huliaka a tesne minul. Zelení napriek týmto hrozbám pokračovali v útočnom tlaku ale nie a nie streliť gól. Červení mali ešte pár šancí na skórovanie ale ani oni svoje šance nevyužili. Posledných desať minút sa hra nasťahovala do šestnástky Červených. To čo Zeleným nevyšlo peknými kombináciami sa im nakoniec podarilo dve minúty pred koncom kurióznym gólom. Marián Klotton zahral roh , a nie veľmi silná strela sa dostala medzi nohy Pala Tavača , ktorý loptu tečoval rovnobežne s bránkou. Následne sa lopta dostala medzi nohy Milana Šindelářa. Od neho sa odrazila medzi nohy Danka Šusteka a od Danka si to pomaly pomedzi nohy Petra Pirošíka nesmerovala za jeho chrbát do bránky. 88 minúta – Pavol Tavač 2:2.  Zvyšné dve minúty už ani jedno mužstvo nedokázalo využiť a tak tu máme ďalšiu remízu.

V televízii občas pri prenosoch počúvame , že „tomuto zápasu by pomohol gól“. Ten Milanov na 2:1 odštartoval poriadny kolotoč.

Červeným opäť ušlo víťazstvo pár minút pred koncom a tak sú Zelení opäť o krôčik bližšie k víťazstvu v tomto ročníku Ligy Starých Pánov.