Výsledok stretnutia 3:3

Miloš Labuda +1 , Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec +1   , Ľuboš Pekár + 1 , Ľubo Malík  , Jozef Filo , Miloš Pekár

Adama Chabada , Ján Gier , Jaroslav Vyboch +1 ,Marián Klotton ,Rudo Huliak+1, Robo Huliak +1 , Miroslav Vrabec

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén bol príjemne mäkký. Teplota 16°C zamračené s občasným mrholením.

Začiatok lepšie vyšiel Červeným. Aktívnou hrou zaskočili súpera a v druhej minúte zaútočili po ľavej strane Ľubom Malíkom. Ľubo nebezpečne vystrelil na bránku a Adam Chabada loptu vyrazil na pravú stranu. Tu bol dobre postavený Miloš Labuda a loptu nechytateľne  umiestnil za Adamov Chrbát. 2 minúta Miloš Labuda 1:0. Červení si vypracovali ešte dve veľké šance ale teraz Adamove zákroky situácie vyriešili. Zelení sa postupne preberali a zvýšeným pohybom začali diktovať tempo hry. Dobrá obrana Červených ich však nepúšťala do vážnejších situácii. Nakoniec ich aktivita bola odmenená , keď sa v chumáči hráčov na os ihriska dostal k lopte Rudo Huliak a špicom zakončil na bránku. Brankár Červených Ľuboš Pekár proti strele zakročil pravou nohou ale minul. Následne ho lopta trafila do ľavej nohy a odrazila sa do bránky. 17 minúta Rudo Huliak 1:1. Zelení streleným gólom získali na ďalších desať minút pozičnú prevahu. Rýchlymi prihrávkami sa snažili dostať do výhodnej pozície pre zakončenie. Červení tlak prestáli a opäť nebezpečne začali útočiť. Do dvoch skvelých šancí sa dostal Ľubo Malík a po peknom prieniku jeden na jedného dvakrát zvonila tyč. Zelení sa stiahli na svoju polovičku a začali viac brániť. Na poliacej čiare ostal iba Jaroslav Vyboch a čakal na svoju šancu. Tá aj prišla a po strate lopty Červenými v útoku sa Jaro vyrútil do rýchleho brejku. Za Jarom sa v tesnom závese rozbehol obranca Červených Miloš Pekár a snažil sa mu znepríjemňovať únik. Jaro bol však podstatne rýchlejší. Proti nemu z bránky vybehol Ľuboš Pekár. Jaro v tej chvíli prudko z behu zakončil. Brankár loptu lízol špicom kopačky ale nebolo to dosť aby loptu vyrazil mimo bránku. 32 minúta Jaroslav Vyboch 1:2. Po tomto góle došlo k zmene brankára a do bránky sa postavil Miloš Pekár. Hra postupom času získala rovnakú šablónu. Zelení sa krátkymi a rýchlymi prihrávkami snažili dostať do ideálnej pozície na zakončenie. Červení naopak sa pokúšali o rýchle brejky a prekvapenie brankára. Taktika Zelených slávila úspech ihneď na začiatku druhého polčasu keď pekne zavreli pred bránkou troch obrancov a rýchlymi prihrávkami na ľavej strane viazali na seba celú obranu aj brankára. Následne poslali prihrávku na pravú stranu na úplne voľného Roba Huliaka a ten z prvej ľavačkou zvýšil náskok Zelených. 46 minúta Robo Huliak 1:3. O osem minút sa Zelení mohli tešiť z ďalšieho gólu po strele Miroslava Vrabca. Miloš Pekár v bránke však nepustil loptu za svoj chrbát a chytil loptu rukou. Pôvodne bol zapísaní aj tento gól ale následne udalosti a po dohode obidvoch mužstiev tento technický gól nebol uznaný.  V tejto chvíli panovala na ihrisku poriadna vrava. Situácia sa zopakovala o desať minút na druhej strane. Po zahraní rohového kopu Ľubošom Pekárom na Ľuba Malíka tento prudkou hlavičkou triafal odkrytú časť bránky. Opäť však zasiahla ruka. Tentoraz obrancu Zelených Roba Huliaka. A opäť vrava. Keď sa hráči začali opäť venovať hre prišli veľké šance Ruda Huliaka. Červení v snahe vyrovnať vysunuli všetko do útoku a tak sa Rudo dostal do troch čistých šancí zakončiť do prázdnej bránky. V tej poslednej predviedol skvelý obranný odkop keď z jedného kroka pred prázdnou bránkou vrátil loptu späť do poľa. Následne sa Rudo presunul do bránky. Tu ho o päť minút vystrašil zakončením Ľuboš Pekár ale nevyužil správne Rudov pohyb v bránke a ľavačkou minul bránku. Svoje pôsobenie v útoku nakoniec však zúžitkoval. Dobrým spracovaním lopty na ľavej strane a následnou strelou pravačkou vymietol vinkeľ za Adamovým chrbátom. 76 minúta Ľuboš Pekár 2:3. Zelení sa ešte nestihli spamätať z druhého gólu vo svojej sieti a prišiel ďalší rýchly úder Červených. V strede poľa na pravej strane dobre prebral loptu Ľuboš Pekár. Presne prihral Jozefovi Vrabcovi , ktorý si loptu posunul ešte dva kroky dopredu a na os ihriska a nechytateľne trafil do pravého vinkľa. Presne to isté miesto ako pred štyrmi minútami jeho spoluhráč. 80 minúta Jozef Vrabec 3:3. Minútu pred koncom prišla veľká šanca Jozefa Fila. Dostal dobrú prihrávku na pravú stranu. Pred bránku mu nabiehal spoluhráč Miloš Labuda a tak Jozef poslal na bránku Zelených strieľaný center po zemi. Miloš loptu pustil pomedzi nohy a táto trafila Adama v bránke a odrazila sa tesne vedľa. Ako poslední zaútočili Zelení ale tentoraz šťastena zahrala s Červenými a ani po tomto útoku sa skóre nezmenilo. Výsledkom bola remíza 3:3 s dvoma neuznanými gólmi po jednom na každej strane.