Výsledok stretnutia 2:4

Slavomír Meliš , Miloš Labuda +1 , Pavol Tavač , Ján Gier +1 , Ľuboš Pekár , Peter Mackura , Rudo Huliak , Daniel Šustek

Ján Hodás , Ľubomír Turčan , Jozef Vrabec , Jaroslav Vyboch , Miloš Pekár , Jozef Filo , Ľubo Malík +4

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Na ihrisku bol ešte stále utlačený sneh . Teplota +5°C a vďaka slnku aj príjemne teplo.

Prvé minúty sa opäť niesli v zoznamovaní s terénom. Lopta mala vďaka drobným primrznutým kopčekom nečakané odskoky do nelogických smerov. Dnes si šťastie sadlo na Ľuba Malíka. Prvý vážnejší výbeh dopredu a  centrovaná lopta ho trafila do nosa , od nosa lopta padla na primrznutý sneh a namiesto pokračovania v smere vedľa bránky si to rozmyslela a vymietla ľavú pavučinu bránky hráčov v Červených dresoch. 9 minúta Ľubo Malík 0:1. Začiatok napriek inkasovanému gólu však patril práve hráčom v Červených dresoch. Dobrým pohybom držali loptu na svojich kopačkách a ich súper niekedy iba postával a čakal čo sa bude diať. Svoju šestnástku však bránili dobre a tak sa rozhodli hráči v Červenom zakončovať aj z väčšej diaľky. Nakoniec sa im pokusy vyplatili , keď sa z pravej strany rozhodol cez viacerých protihráčov vystreliť Ján Gier. Lopta pred brankárom ešte skočila a preskočila nohu brankára. 23 minúta Ján Gier 1:1. Strelený gól posilnil sebavedomie hráčov v Červených dresoch a ešte viac sa pustili do svojho súpera. Výsledkom bol tlak pred bránkou a po opäť nečakanom odskoku sa pri lopte na ľavej strane pred odkrytou bránkou ocitol osamotený Miloš Labuda a ponúknutú šancu využil. 31 minúta Miloš Labuda 1:2. Hráči v Zelených dresoch útočili sporadicky ale mali vo svojich radoch šťastlivca Ľuba Malíka. Po jednej z nenápadných akcií na ľavej strane preletel center na voľného Ľuba. Ten poslal hlavičkou loptu na bránku. Rudo v bránke sa skrčil a lopta si našla miesto medzi jeho hlavou , brvnom a tyčou. 43 minúta Ľubo Malík 2:2. Hra bola obojstranne dosť vyrovnaná ale zatiaľ čo hráči v Zelených dresoch poctivo striedali hráčov v bránke tak hráči v Červených dresoch neváhali opustiť bránku a nechať v nej postávať svojho súpera. Trest prišiel pred koncom stretnutia. Ľahkovážne bránenie a otvorený priestor využil na sólo cez celé ihrisko Jaroslav Vyboch. Následnou prihrávkou našiel voľného Ľuba Malíka , ktorý nezaváhal a prudkou strelou po zemi prestrelil brankára. 82 minúta Ľubo Malík 2:3 . Hráči v Červených dresoch boli ušetrení od ďalšieho gólu , keď loptu rukou z bránky vyrazil Ján Gier. Hráči v Zelených dresoch sa však dlho hnevať nemuseli lebo využili Janove opustenie bránky na dlhý pas cez celé ihrisko na voľného Ľuba Malíka. Obrana mu najskôr loptu stlmila a následne im lopta ušla k voľnému Ľubovi. Ten krokom došiel s loptou až do voľnej bránky a rozhodol zápas. 84 minúta Ľubo Malík 2:4 .