Výsledok stretnutia 5:4

Ján Hodás +2 ,  Pavol Tavač , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Rudo Huliak +1 , Miroslav Vrabec +2 , Daniel Šustek

Miloš Labuda , Ľubomír Turčan , Marián Klotton +3 , Ľubo Malík +1 ,  Peter Pirošík , Peter Dišek

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Ihrisko bolo čerstvo pokosené .Teplota 15°C ale pocitovo dosť chladno.

Tento zápas môžeme označiť za zápas navrátilcov. Po menšej zdravotnej prestávke sa vrátili dvaja hráči. Janko Hodás a hneď strelil dva góly a vrátil sa na čelo tabuľky a Marián Klotton , ktorý sa dokonca presadil až tri krát. Strelecky sa ešte zadarilo :

Rudo Huliak +1 / Miroslav Vrabec +2 / Ľubo Malík +1.

Hra obidvoch mužstiev bola úplne rozdielna. Červení dobrou kombinačnou hrou vyšachovali veľmi často súpera a jednoduchým zakončením sa už v 22 minúte ujali vedenia 3:0. Zelení to skôr skúšali streľbou a v priebehu dvoch minút po strelách Mariana Klottona znížili na 3:2. Na 4:2 po opäť krásnej kombinačnej akcii zvýšil Miroslav Vrabec ale o minútu delovica od Ľuba Malíka opäť znížila skóre na 4:3. Miro Vrabec si však kombináciu znova zopakoval a zvýšil na 5:3 ale po peknej hlavičke od Mariána Klottona bol znova rozdiel iba jeden gól 5:4. Keďže sa už iným hráčom nepodarilo rozvlniť sieť tak sa aj skončil tento zápas.