20.04.2014 18:46

Výsledok stretnutia 1:2

Ján Hodás , Miloš Labuda  , Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Ľubo Malík ,  Miloš Pekár +1 , Daniel Šustek , Peter Mackura , Roman Kuba

Pavol Tavač +1 , Ján Gier, Jaroslav Vyboch  ,Marián Klotton ,Rudo Huliak , Robo Huliak  , Miroslav Vrabec , Peter Huliak +1 , Lasky

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén bol opäť príjemne mäkký. Teplota 20°C slnečno. Dnes bol začiatok mimoriadne o 8:00 hod z dôvodu zápasu žiakov.

Začiatok mali loptu viac pod kontrolou Zelení vďaka sérii prihrávok , ktoré sa však odohrávali na polovici ihriska. Postupom času im došli myšlienky a iniciatívu prebrali Červení. Výsledkom bol prvý gól po rohovom kope. Roh zahrával Ján Hodás a presne našiel hlavu Miloša Pekára. Miloš sa do lopty zavesil a nechytateľne vymietol pravú šibenicu. 29 minúta Miloš Pekár 1:0. Dlho to vyzeralo , že Červení svojou hrou si udržia alebo dokonca zveľadia svoj náskok. Potom však prišla mierna bitka o loptu pred bránkou Červených. Hráči Červených mali loptu na kopačkách a niektorí aj viackrát ale sa im nepodarilo loptu odkopnúť do bezpečia. Táto sa napokon náhodne dostala k Paľovi Tavačovi a ten z prevej po zemi poslal nie moc prudkú strelu na bránku Červených. Lopta prešla pomedzi nohy niekoľkým hráčom a aj brankárovi a bolo vyrovnané. 73 minúta Pavol Tavač 1:1. Päť minút pred koncom zavreli Zelení svojho súpera pred bránku a točili ho zo strany na stranu. Po troch minútach im došli sily a tak sa dve minúty pred koncom garde obrátilo a všetci Červení sa presunuli pred bránku Zelených. Tu v obrannom zákroku Zelení zakopli loptu. Minútu pred koncom sa lopta vrátila na ihrisko a Červení rozohrávali. Namiesto hry však polovička hráčov už smerovala do šatne. Chyba pri rozohrávke vysunula do nájazdu na brankára útočníka Zelených Petra Huliaka a ten zakončením z behu nedal brankárovi Červených šancu a zvrátil výsledok stretnutia na stranu Zelených. 89 minúta 30 sekunda Peter Huliak 1:2 .