Výsledok stretnutia 0:2

Ján Hodás , Ľubomír Turčan , Jozef Vrabec , Milan Šindelář , Ľubo Malík , Daniel Šustek , Peter Dišek

Miloš Labuda +1 , Ľuboš Pekár , Robo Huliak , Rudo Huliak +1 , Peter Pirošík , Jozef Filo , Peter Mackura , Rudo Birka

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Tráva aj terén akurát. Mierene zamračené teplota okolo 20°C .

Pomaly ale isto si začínam spomínať. Zelení vzhľadom k prevahe o jedného hráča mali väčšiu prevahu v poli , zatiaľ čo Červení sa spoliehali na rýchle brejky Ľuba Malíka alebo Milana Šindelářa. Prvá veľká šanca prišla okolo piatej minúty , keď veľký závar pred bránkou Červených zakončil umiestnenou strelou Ľuboš Pekár ale lopta trafila iba pravú tyč. Červení odpovedali rovnako keď rýchly brejk zakončil prudkou strelou tiež do pravej tyče Milan Šindelář. Obidve mužstvá dobre bránili vedomí si , že dnes veľa gólov nepadne. Hlavne pred bránkami bolo husto a tak dobre mierené prihrávky či zakončenia blokovali obrancovia na obidvoch stranách. Po jednom výpade Červených sa trochu otvorila obrana a voľnejší priestor využili Zelení na rýchly protiútok. Pred bránkou Červených brankárovi vo výhľade pozične bránil Ľuboš Pekár a keď ku tomu pridáme prudkú strelu z ľavého rohu do pravého vinkľa , ostal brankár Červených iba v úlohe štatistu. 28 minúta Miloš Labuda 0:1. Červení na chvíľu upadli ale postupne sa vrátili do hry. Čím viac sa pokúšali o zakončenie tým viac sa im nedarilo premeniť jednu lepšiu šancu ako druhú. Postupne sa ukázalo , že pre Zelených sú si najnebezpečnejší oni sami svojimi obrannými zákrokmi a tak postupne prenechávali koncovku na Červených , ktorí ani vo vyložených šanciach netrafili bránku. Staré nedáš dostaneš sa potvrdilo v druhom polčase aj keď druhý gól sa tiež rodil veľmi komplikovane. Zelení zahrávali rohový kop a lopta sa odrazila pred Ľuboš Pekára. Ten najskôr loptu dočahoval ale aj tak poslal nebezpečne na bránku Červených. Reflexný zákrok brankára loptu z čiary oblúčikom vyrazil späť priamo na volej Ľubošovi , ktorý teraz poslal delovicu na súperovu bránku. Ale zhodou okolnosti sa v snahe o dočiahnutie lopty zamotal pred neho Jozef Filo a hoci Jozefov predok smeroval do bránky Červených jeho opačná strana bola iného názoru a zabránila gólu. Lopta sa po tretí krát odrazila ku Ľubošovi na hlavu a tak síce nie moc dôrazná ale opäť umiestnená hlavička smerovala ku pravej tyči. Tu však opäť zasiahla trojmetrová noha Ľubomíra Turčana a loptu z čiary opäť zázračne vytiahol. Loptu však poslal priamo na kopačky Ruda Huliaka , ktorý strelou po zemi prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. 72 minúta Rudo Huliak 0:2. Zvyšok zápasu sa niesol v kombinačnej hre Zelených a nespočetným množstvom zahodených šancí Červených.