Výsledok stretnutia 3:2

Miloš Labuda , Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec +1  , Ľuboš Pekár , Ľubo Malík +1  , Daniel Šustek , Peter Pirošík +1 , Miloš Pekár

Adam Chabada , Pavol Tavač +2 , Ján Gier , Jaroslav Vyboch  , Marián Klotton , Rudo Huliak  , Miroslav Vrabec , Robo Huliak

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén bol mierne mäkký a blato sa lepilo na kopačky. Teplota v tieni +3°C ku koncu +10°C. Slnečno a tak pocitová teplota presahovala 15°C.

Dnešný zápas sa odohral vo veľmi vysokom tempe. Hra sa prelievala z jednej strany na druhú. Prvú veľkú šancu mali Zelení po strele Mariána Klottona. Ten vystrelil z osi bránky a opečiatkoval ľavú tyč. Červení odpovedali o deväť minút , keď pekne zaútočili po pravej strane. Lopta sa postupne presúvala od Ľuba  Malíka k Jozefovi Vrabcovi. Následne sa dostala k Milošovi Labudovi a po jeho prihrávke sa k lopte na ľavej strane dostal Peter Pirošík. Peter sa s loptou dobre uvoľnil a tvrdou strelou po zemi k vzdialenejšej tyči prestrelil obrancov aj brankára. 10 minúta Peter Pirošík 1:0. Zelení sa pokúšali odpovedať a o päť minút napálili z blízka do brankára. Potom opäť Červení mali loptu a zatlačili svojho súpera na polovičke. Tu však došlo ku strate lopty a na polke sa ku nej dostal Pavol Tavač. Ten si ju posunul ešte dva kroky a vystrelil na bránku Červených. Brankár Červených bol trošku viac z bránky a sledoval blížiacu sa loptu. Táto najskôr mala smer od bránky a tak ju nechal prejsť. Pri jej ďalšom sledovaní však zistil , že lopta sa začala točiť späť do bránky a vymietla pravú hornú šibenicu. 21 minúta Pavol Tavač 1:1. Brankárovi sa všeobecne nedarilo a ani po výmene a nastúpení do poľa strácal ľahké prihrávky po zlom spracovaní lopty a následné zbytočné súboje s obranou Zelených prehrával. Tí naopak veľmi umne využívali túto situáciu a nebezpečne vyrážali do protiútokov. Našťastie zvyšok mužstva Červených podal vynikajúci výkon a dokázal tieto hrúbky naprávať. Hralo sa stále vo vysokom tempe a prípadné príležitosti obidvoch mužstiev likvidovala obrana alebo brankári. V šesťdesiatej minúte Zelení prepadli v útoku a proti ich jednému obrancovi a brankárovi sa vyrútila trojica Červených. Loptu potiahol po ľavej strane Ľubo Malík. Obišiel obrancu a zakončil. Lopta sa od brankára odrazila k Milošovi Labudovi a ten opäť zakončil na bránku Zelených. Lopta sa opäť odrazila ale teraz na stred pred Jozefa Vrabca. Ten svoju šancu využil a trafil odkryté miesto v bránke. 60 minúta Jozef Vrabec 2:1. Červení ešte oslavovali ale to sa ku lopte opäť na polovičke ihriska dostal Pavol Tavač. Využil , že obrana a ani brankár (teraz iný) nedávali pozor a strelou z diaľky opäť trafil pomedzi obranu a brankára do bránky . 60 minúta Pavol Tavač 2:2. A hralo sa zase od znova. Palo sa pokúsil ešte raz o takéto zakončenie ale to si už brankár dal pozor. Rozhodnutie prišlo deväť minút pred koncom. Loptu mal opäť na kopačkách Ľubo Malík a po ľavej strane sa prebil až ku zakončeniu. Jeho strela preletela cez obranu a mierny teč obrancu vystavil brankára Zelených do úlohy štatistu . Zelení zapli posledné sily a zatlačili Červených pred ich bránku. Najväčšiu šancu na vyrovnanie mali minútu pred koncom , keď strieľanú prihrávku zrazil obranca Červených na svoju bránku ale tentoraz brankár Červených stál na správnom mieste a loptu vyrazil na rohový kop. Červení víťazstvo ubránili a odnášajú si dôležité body.