Výsledok stretnutia 2:3

Slavomír Meliš +1, Ľubo Turčan , Jozef Vrabec , Ľubo Malík  , Milan Šindelář +1 , Ľuboš Pekár , Danko Šustek , Peter Pirošík , Miloš Labuda

Jaroslav Vyboch  +1 , Rudo Huliak +1 , Robo Huliak + 1 , Peter Huliak , Adam Chabada , Pavol Tavač , Miroslav Vrabec , Marián Klotton , Lasky

Hralo sa na Pasienkoch . Tráva bola podrastená , terén tvrdý. Teplota na začiatku bola 22°C a postupne sa vyšplhala na 25°C  , slnečno.

Úvod zápasu patril Červeným , ktorí sa po desiatich minútach ujali vedenia po pekne zakončenej akcii strelou. Milan Šindelář 1:0. Vyrovnanie prišlo v dvadsiatej minúte , keď pred bránkou Červených bolo po päť hráčov z obidvoch mužstiev. Jaro Vyboch poslal krížnu strieľanú prihrávku vo výške pása a nikým neatakovaný Rudo Huliak pätou usmernil loptu ku tyči. Rudo Huliak 1:1. Hra Červeným v poslednom čase nejde. Kombinácie vychádzajú iba do polovičky ihriska a potom väčšinou dôjde k strate lopty. Zelení majú momentálne lepšie prepracované akcie a vedia sa pravidelne dostať až pred bránku a nebezpečne zakončiť. Tento zápas však rozhodli dva lacné góly po strelách z diaľky. Najskôr šťastie vyskúšal Jaroslav Vyboch a prestrelil v bránke neistého Ľuboša Pekára strelou vo výške pásu. Jaroslav Vyboch 1:2. Iskričku nádeje vykresala jedna z mála pekných akcií , keď od bránkovej čiary Zelených našiel Jozef Vrabec presnou prihrávkou dobre postaveného Slavomíra Meliša a ten skóroval pomedzi nohy Laskyho. Slavomír Meliš 2:2. Slavo mal ešte dve vynikajúce zakončenia ale skvelé zákroky Laskyho uchránili Zelených od inkasovania. Po štyrdsiatich minútach vyskúšal strelecké šťastie aj Robo Huliak a opäť strelou vo výške pása prestrelil brankára. Robo Huliak 2:3. Červení sa snažili o vyrovnanie ale väčšina akcií nemala ani hlavu ani pätu a pri tých málo šancí chýbalo aj kúsok streleckého šťastia.

Z Červených treba opäť pochváliť Slavomíra Meliša , ktorý po prestupe ku Červeným je s piatimi gólmi najlepším strelcom Červených.

Zelení majú veľkú výhodu v brankárovi. Lasky veľa krát zachráni situácie , ktoré by sa na opačnej strane určite skončili gólom. Jeho výkony držia víťaznú šnúru Zelených.