Ján Hodás , Ľubomír Turčan  , Miloš Labuda +1 , Jozef Vrabec +1, Ľuboš Pekár , Ľubo Malík +1 , Milan Šindelář +1 , Jozef Filo , Daniel Šustek , Peter Mackura

Slavomír Meliš , Adam Chabada , Ján Gier, Jaroslav Vyboch +1 , Rudo Huliak  , Miloš Pekár , Branislav Danišek , Marián Klotton , Peter Huliak

Ihrisko :

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén napriek týždennému lejaku bol vynikajúci. Trávička akurát podrastená eliminovala vznik blata. Teplota 14°C , zamračené , jemný vietor.

Zápas:

Dnes Zelení prekvapili a po minulotýždňovom výprasku vytiahli z archívu svoju hviezdu Slavomíra Meliša. Bola to ich aktivita , ktorá už o 9:15 rozvonila celú dedinu. Po rýchlej akcii Jaro Vyboch , Rudo Huliak a Peter Huliak posledný menovaný rýchlym nabehnutím pred bránku pätičkou zmenil smer lopty a opečiatkoval tyč. Červení sa nenechali zahanbiť a o tri minúty zvonila tyč na druhej strane. Do brejku sa dostal Ľubo Malík a svoj samostatný nájazd zakončil strelou ku vzdialenejšej tyči , ktorú opečiatkoval. Dobrý pohyb Petra Huliaka robil obrane Červených veľké problémy a o päť minút po prevej šanci mal druhú . Z pravej strany dostal trošku na päty prihrávku po výške ale dobrá orientácia a zakončenie nožničkami opečiatkovala spojnicu na bránke Červených. Prvá gólová radosť prišla z kopačiek Červených keď využili dlhšiu kombinačnú hru pred bránkou Zelených a strelou po zemi sa im podarilo pretlačiť loptu pomedzi nohy brankára , ktorý súboj neustál a aj s loptou padol do siete. 25 minúta Milan Šindelář 1:0. Zelení ohrozovali svojho súpera hlavne rýchlymi kontrami. Nakoniec sa presadili o desať minút , keď loptu mali na kopačkách Červení. Títo rozohrávali loptu z pravej strany krížom cez vlastnú šestnástku. Tu si lopta našla dobre postaveného útočníka Zelených Jaroslava Vybocha a ten delovkou do ľavej šibenice prestrelil obrancu aj brankára. 35 minúta Jaroslav Vyboch 1:1. Zatiaľ čo sa Zeleným darilo vpredu nebezpečne kombinovať ich obranná hra po strate lopty bola dosť zúfala a mohli ďakovať iba nekvalitnému využitiu ponúknutých šancí zo strany Červených. Tí sa často dostávali do značného prečíslenia ale svoje kombinácie nedokázali pretaviť do ďalšieho gólu. Nakoniec sa vedenia mohli ujať Zelení keď sa po rýchlej kombinácii dostal k centrovanej lopte Slavomír Meliš a jeho hlavičkové zakončenie tesne minulo ľavú tyč. Vykúpenie pre Červených priniesla spolupráca Milana Šindelářa a Ľuba Malíka . Milan zahral z pravej strany rohový kop a Ľubo z voleja vo vzduchu trafil loptu a vymietol pavučiny za vybehnutým brankárom. 57 minúta Ľubo Malík 2:1. Gól upokojil Červených a o osem minút predviedli peknú kombináciu s gólovou prihrávkou Ľuba Malíka a presným zakončením Jozefa Vrabca. 65 minúta Jozef Vrabec 3:1. Po niekoľkých spálených šanciach sa gólu dočkal päť minút pred koncom aj Miloš Labuda , keď pohotovo pätou vrátil späť na bránku vyrazenú loptu a zaskočil obranu aj brankára. 85 minúta Miloš Labuda 4:1. Po tomto góle sa už nič podstatné neudialo a Červení sa pripísali druhé víťazstvo v rade.