Červení :

Ján Hodás , Miloš Labuda , Ľubo Turčan , Jozef Vrabec , Peter Pirošík , Milan Šindelář , Ľubo Šemľa , Ľubo Malík , Danko Šustek

Zelení :

Slavomír Meliš , Jozef Drábik , Jaroslav Vyboch ,  Robo Huliak +1 , Rudo Huliak +1, Peter Huliak ,Marián Klotton  ,  Lasky , Ľuboš Pekár

Hralo sa na Pasienkoch . Terén bol jemne poprášený snehom. Ihrisko bolo mäkké a ku koncu sa zmenilo na blatovisko pred obidvoma bránkami. Teplota bola okolo 2°C. Fúkal nepríjemný vietor. Kto nemal čiapku vedel , že má uši.

Celý zápas sa niesol v dialógovom duchu. Toľko komunikácie , ktorá bola medzi všetkými hráčmi nie je vidieť ani na mítingoch politických strán. Napriek tomu sa však hral aj futbal. Po celý zápas udávali tempo hry Zelení. Využili výhodu , že im do chrbta fúkal vietor ako aj trojicu behavých Huliakovcov. Ako prvý otvoril skóre peknou strelou Robo Huliak 0:1. Potom prichádzali ďalšie šance Zelených , zatiaľ čo Červení sa neúspešne pokúšali dostať na dostrel k súperovej bráne. Druhý gól padol po obliehaní bránky Červených keď Rudova strela ale skôr nevydarená prihrávka skončila v bránke Červených. Rudo Huliak 0:2. Červení utrpeli ďalšiu ranu , keď kvôli zraneniu kolena musel odstúpiť Jozef Vrabec. O necelých desať minút došlo k veľmi tvrdému stretu medzi Jozefom Drábikom a Milanom Šindelářom. Milan v plnej rýchlosti chcel obehnúť okolo Jožka ale ich vzájomný stret pripomínal barierovú skúšku auta. Milan bol auto a Jožko stena. Obidvaja borci padli ako podťatí a dobrých desať minút boli mimo hry. Ku koncu začali dochádzať Zeleným sily a tak sa stiahli na svoju polovicu. Po nevynútenej strate lopty sa dočkali aj Červení a znížili. Ľubo Malík 1:2. Vyrovnanie bolo na spadnutie ale čas vypršal a tak Zelení udržali víťazstvo.