Výsledok stretnutia 0:2

Slavomír Meliš , Miloš Labuda , Ľubomír Turčan ,  Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár ,  Milan Šindelář  , Ľubo Malík  , Danko Šustek , Peter Pirošík

Adam Chabada , Pavol Tavač + 1, Ján Gier , Marián Klotton  , Jaroslav Vyboch  , Rudo Huliak +1 , Robo Huliak , Lasky

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Ihrisko bolo mäkké , hrbolaté. Teplota bola príjemná 9°C  , mierne zamračené .

Oproti minulému zápasu prvá polhodina patrila Červeným. Rozohrávkou na krátko držali loptu a postupne útočili na bránku Zelených. Zakončenie však nebolo nebezpečné. V siedmej minúte sa na druhej strane dostal do streleckej pozície Pavol Tavač a vystrelil na bránku. Brankár loptu vyrazil táto trafila pred ním stojaceho Petra Pirošíka a ostala stáť na strede pred bránkou. Brankár včasným vybehnutím loptu odkopol spred nosa dorážajúcemu Rudovi Huliakovi. Hra bola vyrovnaná a ani jedno mužstvo sa nevedelo presadiť do čistého finálneho zakončenia. Príčinou boli buď nepresné finálne prihrávky , alebo sa do zakončenia dostávali hráči s menšími skúsenosťami. V päďdesiatej minúte prišila nenápadná nastrelovaná prihrávka od Ľuba Turčana pred bránku Zelených. Lopta prešla až cez obranu pomedzi nohy brankára Laskyho. Lasky sa ešte hodil na kolená a pätou pravej nohy vyrazil loptu z čiary. V šesťdesiatej minúte mal obrovskú šancu otvoriť skóre Milan Šindelář , keď po závare pred bránkou Zelených mu loptu pristavil obranca Zelených Robo Huliak. Milan mal pred sebou na 2m iba Laskyho a bránku. Zakončil tvrdou strelou , ktorá však letela úplne vedľa bránky. Vrchol prišiel v sedemdesiatej minúte , keď Červení prekonbinovali celý obranný val Zelených. Prvý pokus Lasky vybehnutím na ľavú stranu vyrazil na pravú stranu pričom po zákroku ostala prázdna bránka . K lopte sa dostali naraz Milan Šindelář otočený chrbtom k bránke a Ľubo Malík otočený čelom k bránke. Milan vyskočil aby umožnil Ľubovi zakončiť. Ľubo strieľal do prázdnej bránky a trafia tyč. Lopta sa odrazil k voľnému Jožkovi Vrabcovi a ten dva kroky z pred bránky posiela loptu mimo. Ako to už býva , nedáš dostaneš. Zeleným nakoniec vyšla rýchla kontra. Po pravej strane sa rozbehol Jaroslav Vyboch. Proti nemu vystúpil najskôr jeden obranca , ktorému urobil kľučku , následne druhý cez ktorého prihrával spätne pred bránku. Medzi troch Červených si zbehol Rudo Huliak a strelou po zemi z prvej ku tyči otvoril skóre. 79 minúta Rudo Huliak 0:1. Červení v snahe otočiť stretnutie urobili pri rozohrávke chybu. K lopte sa dostal Jaroslav Vyboch a presnou prihrávkou poslal do nájazdu na brankára Pavla Tavača. Pavla sa ešte pokúsili zakrižovať vracajúci sa Jozef Vrabec ako aj vybehnutý brankár Ľuboš Pekár. Napriek ataku Pavol stihol vystreliť. Lopta sa brankárovi obtrela o kopačku ale aj tak skončila v sieti. 85 minúta Pavol Tavač 0:2. Po tomto góle bolo rozhodnuté a stretnutie sa rýchlo dohralo.