Výsledok stretnutia 2:2

Ján Hodás , Jozef Vrabec +1 ,Miloš Labuda +1 ,  Ľubomír Turčan ,  Milan Šindelář  , Daniel Šustek ,  Ľuboš Pekár , Miloš Pekár

Pavol Tavač +2 , Ján Gier, Jaroslav Vyboch , Rudo Huliak  ,  Peter Huliak  , Marián Klotton , Miroslav Vrabec , Lasky

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Čerstvo pokosená tráva. Ihrisko bolo tvrdšie. Teplota oproti minulému týždňu klesla na 16°C , veterno a zamračené.

Hneď v úvode prišli dve nebezpečné zakončenia z kopačky Paľa Tavača. Obidve strely však brankár Červených vytlačil na tyč. Červení sa do zakončenia moc nedostávali aj z dôvodu svalového zranenia Milana Šindelářa , ktorý prvý polčas skôr pretrpel ako hral. V tridsiatej minúte prišla ďalšia veľká šanca Paľa Tavača , keď ho spoluhráči dobre uvoľnili na pravej strane a svoj samostatný nájazd na brankára zakončil prudkou strelou ku vzdialenejšej tyči. Brankár však opäť zaúradoval a nohou vytlačil strelu na roh. Červení sa tiež dočkali prvých zakončení a po strele Jozefa Vrabca zvonilo brvno. Nakoniec predsa len udrelo zo strany Zelených a Paľova aktivita bola odmenená. Jeho strela z poza obrany prekvapila brankára a otvoril skóre. 51 minúta Pavol Tavač 0:1. Radosť Zelených trvala iba tri minúty. Pekná kombinácia Červených vyšachovala celú obranu a k lopte sa dostal voľný Jozef Vrabec. Ten naznačil strelu čím rozhýbal brankára a jemným zakončením popod brankára vyrovnal skóre. 54 minúta Jozef Vrabec 1:1. Zelení opäť zatlačili a svoj tlak dovŕšili do gólového zakončenia opäť Paľom Tavačom. Ten najskôr trafil ľavú tyč , lopta sa následne odrazila do pravej tyče a skončila v sieti. 64 minúta Pavol Tavač 1:2. Červení sa snažili o vyrovnanie ale ich strely končili na dobre chytajúcom Laskym. Päť minút pred koncom Červení zahrávali rohový kop. Loptu si najskôr postavil Ľuboš Pekár. Následne k zahratiu rohového kopu vyzval Miloša Labudu. Miloš poslal pred bránku Zelených prudký strieľaný center. Ten z prvej odkopával útočník Zelených Peter Huliak ale jeho kop rozvlnil sieť za Laskyho chrbtom. 85 minúta Miloš Labuda 2:2. Po tomto góle sa už skóre nemenilo a zrodila sa tretia remíza v rade.