Výsledok stretnutia 4:3

Ľubomír Turčan , Miloš Labuda , Ľuboš Pekár ,  Milan Šindelář +1 ,  Daniel Šustek , Jozef Filo +1 , Ľubo Malík +2

Pavol Tavač  , Ján Gier, Jaroslav Vyboch +1 , Miroslav Vrabec +1 ,Robo Huliak , Rudo Huliak  , Peter Huliak +1 ,  Lasky

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Ihrisko napriek predchádzajúcim dažďom bolo tvrdé. Teplota okolo 23°C , mierne zamračené.

Hneď na začiatku sa udiali veci , ktoré ovplyvnili celý dnešný zápas. Najskôr sa už v prvej minúte po rýchlej kombinácii Zelených po pravej strane dostal do samostatného nájazdu Peter Huliak stredom ihriska. Proti nemu vybehol brankár Ľuboš Pekár a Petrove zakončenie vyrazil na rohový kop. O tri minúty neskôr sa do dobrej gólovej príležitosti na opačnej strane dostal Ľubo Malík a zvonili obidve tyče. Pri brankárskom zákroku si Lasky natiahol stehenný sval a odstúpil z hry. V tej istej chvíli si na opačnej strane ihriska natiahol lýtko Miloš Labuda a po stiahnutí svalu vymenil brankára Červených a nastúpil do bránky. Zelení napriek tomu , že prišli o brankára hrali veľmi odvážne dopredu. Tu stratili loptu a Červení odpovedali krásnou rýchlou akciou. Loptu zo stredu ihriska na pravú stranu do behu dostal Milan Šindelář. Milan ju poslal z prvej vo výške kolien pred bránku Zelených a tu loptu dobehol , medzi nohy si pustil a pätičkou zakončil obranca Červených Jozef Filo. 11 minúta Jozef Filo 1:0. Zelení dlho nesmútili lebo už o dve minúty peknou kombináciou roztočili kolotoč pred bránkou Červených. Loptu držali krátkymi prihrávkami na pravej strane a po vylákaní obrany poslali krížnu prihrávku na ľavú , ktorú z prvej zakončil Jaroslav Vyboch. 13 minúta Jaroslav Vyboch 1:1. Červení však nelenili a využívali nedostatočné bránenie Zelených. A tak sa o štyri minúty opäť dostali do vedenia po spolupráci Milana Šindelářa a Ľuba Malíka. 17 minúta Ľubo Malík 2:1. Prvý polčas Zeleným vôbec nevychádzal. Strácali lopty už v strede poľa a zároveň sa nestíhali vracať do obrany. Takto aj prišiel ďalší gólový úder Červených. V strede poľa sa v súboji o loptu stretli Ján Gier a Ľuboš Pekár. Ľuboš Jankovi loptu odobral a následne prihral voľnému Ľubovi Malíkovi. Ten využil chybu v obrane Zelených a z polovičky ihriska trafil odkrytú bránku. 27 minúta Ľubo Malík 3:1. Zelení kopili chybu na chybe a tak o necelých desať minút inkasovali po štvrtý krát. 46 minúta Milan Šindelář 4:1. Skóre mohlo byť ešte oveľa väčšie ale Červení zahodili minimálne ďalšie tri vyložené gólové príležitosti. V druhom polčase prestali Zelení bezhlavo útočiť , zlepšili pozične postavenie obrany a sériami krátkych prihrávok nútili obranu Červených plytvať silami. Postupom času bola ich fyzická prevaha zjavná čo sa odzrkadľovalo nárastom šancí. Tu však narazili na poslednú inštanciu v bránke Červených Miloša Labudu , ktorý pochytal ich nebezpečné zakončenia. Nakoniec však aj Miloš bol krátky na pohotové zakončenie z blízka po rýchlej akcii z kopačky Miroslava Vrabca. 62 minúta Miroslav Vrabec 4:2. Druhý polčas sa niesol v réžii Zelených. Červení sa sústredili hlavne na obranu a prípadné rýchle brejky. Tri minúty pred koncom sa pred Milošom objavila dvojica hráčov. Prvé zakončenie chytil nasledovala prihrávka z ľavej strany na stred bránky , kde číhal a z prvej zakončil Peter Huliak. Loptu dobre netrafil a tým vlastne oklamal na zemi chytajúceho Miloša. Lopta sa po pod neho pregúľala až do bránky. 87 minúta Peter Huliak 4:3. Posledná akcia patrila Červeným , keď loptu do bezpečia po pravej strane vyviezol strelec prvého gólu Jozef Filo a nebezpečne zakončil.

Po tomto zakončení sa ozval hvizd rozhodcu a Červení opäť vyrovnali stav zápasov v Lige Starých Pánov.