Výsledok stretnutia 1:1

Ján Hodás , Miloš Labuda  , Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec , Ľubo Malík+1 , Milan Šindelář , Miloš Pekár , Peter Pirošík , Daniel Šustek

Pavol Tavač +1 , Ján Gier, Jaroslav Vyboch  ,Marián Klotton ,Rudo Huliak , Robo Huliak  , Miroslav Vrabec , Braňo Danišek , Ľuboš Pekár , Lasky

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén bol opäť príjemne mäkký. Teplota 15°C zamračené

Na začiatku zápasu bola na strane Červených početná prevaha o dvoch hráčov. Na hosťovanie k Zeleným prišiel Ľuboš Pekár. Po desiatich minútach sa ku Zeleným pridal oneskorenec Pavol Tavač a Zelených bolo o jedného viac. Z aktívnych hráčov už chýbali iba Adam Chabada a Jozef Filo. Počasie aj terén boli vynikajúce a tak sa na ihrisku mohla rozpútať pravá futbalová bitka. Prvých desať minút mali loptu pod kontrolou Zelení hlavne vďaka rýchlym prihrávkam na krátko a rozohrávke do šírky. Červení takticky vyčkávali a občasne jedným hráčom napádali rozohrávku. Zelení sa postupne vysunuli až na polovicu a nechávali otvorenú svoju polovicu ihriska. Toto hralo do kariet Červeným a úspešne do nebezpečných brejkov vysúvali svoje dve rýchle krídla Milana Šindelářa a Ľuba Malíka. Obrana Zelených so šťastím odolávala. Prvú veľkú príležitosť na otvorenie skóre mal Pavol Tavač. Pri závare pred bránkou Červených sa ku nemu šťastne odrazila lopta a Pavol z prvej opečiatkoval tyč. V dvadsiatej minúte vyšiel Červeným rýchly brejk na ktorého konci bol nájazd Ľuba Malíka na Laskyho. Ľubo vystrelil na Laskyho a ten jeho pokus vyrazil pred seba. Lopta sa odrazila do výšky a trafila dobiehajúceho Ľuba Malíka do ruky a skončila v bránke. Pri opakovaných záberoch loptu do bránky umiestnila Ľubova ruka a gól nebol uznaný. Hra bola mimoriadne vyrovnaná a svižná. Vysoké tempo a pekné prihrávky zamestnávali raz jednu a potom druhú obranu. Dnes to bolo v osobných súbojoch aj o niečo tvrdšie ako zvyčajne. Najtvrdší súboj zviedli Milan Šindelář a Robo Huliak. Najčastejšie sa okopávali Ľubo Turčan a Jaro Vyboch.

Už to vyzeralo na bezgólovú remízu keď dostal v šestnástke loptu na ľavej strane Pavol Tavač. Ten sa rozhodol pre strelu ale táto zmenila smer medzi nohami obrancu Danka Šusteka a skončila v bránke. 64 minúta Pavol Tavač 0:1. O šesť minút však prišlo vyrovnanie po dravom prieniku Ľuba Malíka po ľavej strane a strelou cez obrancu pomedzi nohy brankára vyrovnával. 70 minúta Ľubo Malík 1:1. Ku koncu sa hra zrýchlila a dve minúty pred koncom prišli  dve veľké šance Červených. Pri prvej sa do nájazdu dostal Ľubo Malík. Proti nemu vyštartoval brankár Lasky. Ľubo počkal až Lasky príde až k nemu a následne poslal loptu na os pred prázdnu bránku. Lopta bola smerovaná na Milana Šindelářa ale tesne pred ním ju na rohový kop odkopol vracajúci sa Ľuboš Pekár. Druhá šanca bola sériou neuveriteľných prihrávok pomedzi protihráčov. Červení dostali s loptou na pravú stranu. Odtiaľ poslali spätnú prihrávku na ľavú stranu Ľubovi Malíkovi. Ten zviedol súboj a poslal presnú prihrávku pomedzi protihráčov na kopačky Milanovi Šindelářovi. Ten sa zrazu ocitol sám pred brankárom a prudko zakončil na bránku. Lasky sa hodil na ľavú stranu ale nohami ešte dokázal do opačného kúta kopnutú loptu vyraziť. Bola to posledná nebezpečná akcia zápasu a tak sa zrodila spravodlivá remíza podľa priebehu a trošku nespravodlivá podľa šancí.