Výsledok stretnutia 2:2

Miloš Labuda , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Jaroslav Vyboch , Peter Huliak , Marián Klotton , Daniel Šustek , Peter Mackura , Braňo Danišek +2

Ján Hodás , Pavol Tavač , Peter Dišek , Milan Šindelář , Ľubo Malík +1 , Rudo Huliak , Jozef Filo , Miroslav Vrabec +1 , Jordán Danaj

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Teplota okolo +8°C , zamračené , fúkal studený vietor. Terén bol akurát mäkký ale mierne hrbatý. Hralo sa striedavo s novou a starou loptou. Nové lopty doniesol Braňo Danišek.

S pribúdajúcim slnkom sa postupne zo zimného spánku prebúdzajú ďalší hráči a aj v tomto kole pribudol ďalší. Braňo Danišek nielenže priniesol dve nové lopty ale aj rozhodol o konečnom výsledku tohto zápasu.

Začiatok bol obojstranne vyrovnaný ale neskôr vďaka trpezlivejšej hre mali viac šancí hráči Zelených. Dobrou kombináciou prechádzali stredom ihriska a pokračovali v nej aj v šestnástke súpera. Tu sa aj zrodila najväčšia šanca začiatku zápasu keď sa do zakončenia po sérii krátkych prihrávok dostal Jozef Filo. Loptu nasmeroval tesne okolo tyče ale z vonkajšej strany. Peknými zakončeniami sa predviedli aj ostatní hráči ako Janko Hodás , Milan Šindelář či Ľubo Malík ale ich presne mierené strely skončili na vynikajúco chytajúcom Braňovi Danišekovi. Červení mali tiež pár akcií ale finálna prihrávka bola buď moc skoro alebo nepresná a zachytená obranou. Ako najväčšia šanca bola tečovaná prudká strela od Daniela Šusteka Mariánom Klottonom ku tyči ale brankár Zelených predviedol tiež skvelý zákrok. V dvadsiatej piatej minúte sa zranil hráč Zelených Milan Šindelář a pre problémy s kolenom musel odstúpiť. Červení získali početnú prevahu a ovládli ihrisko. Čo však nezmenili bola finálna prihrávka a tak reálne nebezpečných šancí bolo dosť málo. Na konci prvého polčasu stratili zbytočne loptu v strede poľa a rýchlym brejkom prečíslili obranu. Sériou krátkych prihrávok našli Miroslava Vrabca a ten strelou po zemi otvoril skóre. 42 minúta Miroslav Vrabec 0:1. Obraz hry bol stále rovnaký Červení tlačili ale nebezpečnejší boli z brejkov opäť Zelení. O polhodinu neskôr Červení zopakovali chybu a zbytočnou stratou lopty v súboji obrancu s útočníkom inkasovali druhý gól. 77 minúta Ľubo Malík 0:2. Táto situácia vyhnala z bránky Braňa , ktorý sa už nemohol dívať na jalové útoky spoluhráčov a zapojil sa do útočenia. Zelení mohli svoj náskok zvýšiť v osemdesiatej piatej minúte keď z ľavej strany našli na pravej voľného Janka Hodása , ktorý presne a prudko zakončil ku tyči ale rýchly presun brankára mu pokazil radosť z krásneho gólu. A potom to prišlo. Červení zaútočili po pravej strane. Opäť poslali prudkú nakopnutú loptu vo výške pása na ľavú stranu ktorú nečakane hlavou ku tyči poslal Braňo Danišek. 87 minúta Braňo Danišek 1:2. Po prekonaní brankára ich akcie konečne nabrali kvalitatívne krídla a vyrovnaniu na 2:2 zabránila ruka hráča Zelených. Jedenástku na svoje plecia zobral Braňo a bezpečne premenil. 90 minúta Braňo Danišek 2:2 .