Miloš Labuda +1 ,  Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Milan Šindelář +1 , Rudo Huliak , Marián Klotton , Miroslav Vrabec +2 ,

Ján Hodás ,  Pavol Tavač +1 , Ľubo Malík , Peter Pirošík , Daniel Šustek , Peter Huliak , Jozef Filo +2 , Peter Dišek

Ihrisko :

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Ihrisko bolo čerstvo pokosené .Teplota 20°C slnečno.

Zápas:

Bol to obojstranne veľmi napínavý zápas a skóre sa prelievalo z jednej strany na druhú. Červení udreli hneď v úvode , keď presnú prihrávku od Ruda Huliak presne zakončil Milan Šindelář. 4 minúta Milan Šindelář 1:0. Zelení odpovedali o dve minúty neskôr keď sa gólovo presadil Pavol Tavač. 6 minúta Pavol Tavač 1:1.  Už o minútu sa Zelení radovali opäť keď Tavačove zakončenie pred bránkou tečoval Jozef Filo a zmena smeru lopty prekonala brankára. 7 minúta Jozef Filo 1:2. Napriek početnej nevýhode dokázali Červení vyrovnať po peknej strele Miroslava Vrabca. 33 minúta Miroslav Vrabec 2:2. O dvanásť minút neskôr ten istý hráč zopakoval gólové zakončenie a strhol vedenie na stranu Červených. 45 minúta Miroslav Vrabec 3:2. Zelení zvýšili obrátky a po prudkej strele na bránku Červených sa pred ňou opäť motal Jozef Filo a ďalším tečom zmenil smer lopty , ktorá opäť skončila v bránke. 51 minúta Jozef Filo 3:3.  V tejto fáze Zelení získali hernú aj územnú prevahu a zakončovali z každej možnej pozície. Finálne zakončenia však blokovali obrancovia a keď už sa zdalo , že lopta prekoná aj brankára tak ten dvoma čarovnými zákrokmi vytiahol loptu z priestoru bránky na bránkovej čiare. Červení hrozili protiútokmi a po jednom z nich prudkým nákopom pred bránku od Miloša Labudu prekvapili obranu Zelených a tá si strelila pekného vlastenca. 73 minúta Miloš Labuda 4:3. O vyrovnanie sa mohol postarať Janko Hodás ale jeho gólové zakončenie opäť zázračne z bránkovej čiary vytiahol brankár na rohový kop. Keďže už ani jedno mužstvo neskórovalo z výhry sa tešili Červení.