Výsledok stretnutia 5:0

Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Ľubo Malík +2 , Milan Šindelář +2 , Peter Pirošík , Jozef Filo +1 , Miloš Pekár , Daniel Šustek

Adam Chabada , Ján Gier, Jaroslav Vyboch  , Rudo Huliak  , Robo Huliak   , Miroslav Vrabec , Miloš Labuda , Branislav Danišek , Marián Klotton

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén bol skvelý , v noci trochu spŕchlo a lopta sa pekne kĺzala po tráve. Teplota 15°C  zamračené , bezvetrie. Ideálne počasie na futbal.

Prvých desať minút patrilo Zeleným. Dlhým držaním lopty nepúšťali Červených do hry. Potom prišla aj ich prvá šanca , keď po strele Jara Vybocha zazvonila pravá tyč. Ku odrazenej lopte sa dostali Červení a začali rozvíjať svoju hru. Vpredu sa do pár pekných šancí dostal Jozef Filo ale jeho zakončenia boli nedôrazné a nepresné. Zelení sa pokúšali dostať loptu na svoje kopačky a diktovať tempo hry ale ich prepadávanie v útoku malo za následky brejky Červených proti podčíslenej obrane. Napriek tejto výhode však Červení nedokázali otvorené vrátka využiť na strelenie gólu. Keď po treťom nájazde troch Červených proti brankárovi nedokázali Červení skórovať vyzeralo to , že sa dočkáme starej osvedčenej pravdy „Nedáš – Dostaneš“. Nakoniec však vykúpenie pre Červených prišlo z kopačky Milana Šindelářa po prihrávke od Ľuba Malíka. 20 minúta Milan Šindelář 1:0. O minútu si dvojica svoju akciu zopakovala so zakončením Ľuba Malíka. Sieť sa zatrepotala ale bočná. Do polčasu ešte stojí za zmienku strela Jara Vybocha , ktorý sa dostával do úniku a svoju kľučku na obrancu Daniela Šusteka zakončil tvrdou strelou na po zemi na stred bránky. Na konci prvého polčasu sa Červení radovali druhýkrát po gólovom koníku Milana Šindelářa. Milan dostal skackanú prihrávku z ľavej strany na pravú od Ľuba Malíka. Milan vypálil z prvej a loptu zaklincoval do zeme. Táto sa následne odrazila do výšky a preskočila ponad rameno za chrbát brankára do siete. 44minúta Milan Šindelář 2:0. Zelení pokračovali vo svojej bezzubej hre aj naďalej a zbytočnými stratami lopty si sami privodili niekoľko nebezpečných situácii po ktorých mohli inkasovať. Nakoniec sa však ujali dve štandardne zahrané situácie po osi Milan Šindelář a Ľubo Malík kde druhý menovaný dokázal v priebehu jednej minúty dvakrát skórovať. 63 a 64 minúta Ľubo Malík 3:0 , 4:0. Obraz hry bol stále rovnaký a tak tri minúty pred koncom sa po rohovom kope presadil svojim prvým gólom v sezóne hlavou obranca Jozef Filo a zároveň si poistil svoje prvé víťazstvo v tejto sezóne. 87 minúta Jozef Filo 5:0. Posledné tri minúty sa dohrali v strede ihriska a skóre sa už nemenilo.