11.11.2012 13:19

Výsledok stretnutia 2:3

Ján Hodás , Miloš Labuda , Ľubomír Turčan ,  Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár ,  Milan Šindelář +1 , Ľubo Malík +1 , Danko Šustek , Peter Pirošík

Adam Chabada , Pavol Tavač , Ján Gier , Marián Klotton +2 , Jaroslav Vyboch +1 , Rudo Huliak , Miroslav Vrabec , Robo Huliak , Lasky

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Ihrisko bolo mäkké miestami blato. Teplota bola príjemná okolo 10°C pocitovo 18°C.

Dnes urobili Zelení rozhodujúci krok k celkovému víťazstvu v Lige Starých Pánov. Od začiatku aktívnejším pohybom mali hru pod kontrolou.  V 17 minúte vyšla nádherná strela do šibenice Jaroslavovi Vybochovi . 17 minúta Jaroslav Vyboch 0:1. Červení boli od začiatku stretnutia nervózni a keď k tomu pripočítame , že sa v podstate nikomu nedarilo od prihrávok až po zakončenie nevyzeralo to moc dobre. Po jednej z útočných akcií Červených sa lopta odrazila k Zeleným a bežnú rozohrávku dotiahli až ku gólovému zakončeniu. 32 minúta Marián Klotton 0:2. Červení odpovedali v 59minúte keď jednu z mála kombinačných akcií dotiahli až do zakončenia na bránku Zelených , kde sa lopta dostala až k voľnému Ľubovi Malíkovi a ten z blízka prekonal Laskyho. 59 minúta Ľubo Malík 1:2. Druhý gólový zápis sa podaril Červeným po skvelej individuálnej akcii Milana Šindelářa , keď sa mu aj s pomocou spoluhráčov na štvrtý krát podarilo prejsť cez obranu Zelených a prestrelil Laskyho. 76 minúta Milan Šindelář 2:2. V 85 minúte prišiel sporný moment , keď rýchle prečíslenie pred bránkou Zelených zastavil obranca Robo Huliak rukou a tým znemožnil zakončenie voľnému Ľubovi Malíkovi.  Rozhodujúce slovo však nakoniec patrilo Zeleným , keď dve minúty pred koncom vytvorili tlak na bránku Červených z pravej strany. Najskôr Jaroslav Vyboch posielal center pred bránku ale ten obrana zrazila späť ku nemu. Následne Jaro vypálil na bránku tvrdú strelu. Táto trafila brankára a odrazila sa cez obrancu Červených až k voľnému Mariánovi Klottonovi. Marián nezaváhal a z prvej poslal loptu ku ľavej tyčke , kde sa už brankár nedokázal presunúť. 88 minúta Marián Klotton 2:3. Zdá sa že to bol zároveň rozhodujúci gól sezóny 2012. Do konca ostáva už iba šesť zápasov a práve šesť zápasov majú Zelení náskok.