Výsledok stretnutia 1:2

Ľubomír Turčan , Jozef Vrabec , Rudo Huliak , Miroslav Vrabec , Daniel Šustek , Peter Huliak +1 , Peter Mackura , Jordán Danaj , Rudo Birka

Ján Hodás , Miloš Labuda , Ľuboš Pekár , Milan Šindelář +1 , Robo Huliak , Ľubo Malík , Peter Pirošík , Jozef Filo +1 , Peter Dišek

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Tráva aj terén akurát. Slnečno teplota okolo 26°C . Vedro s vodou bolo pravidelne navštevované.

Červení s podstatne mladším a útočnejším mužstvom vzbudzovali rešpekt a aj prvé príležitosti patrili im. Dobré strelecké zakončenia od Miroslava Vrabca či Petra Mackuru však končili na pozornom brankárovi. Po desiatich minútach sa osmelili aj Zelení a vyrovnali počet gólových šancí po zakončení Milana Šindelářa a Ľuba Malíka ale aj tu úradoval brankár. Červení boli podstatne nebezpečnejší a dokázali sa presadiť až do zakončenia na bránku. Zelení naopak sľubne sa rozvíjajúce protiútoky zakončovali loptami po stranách kde nemali hráča a Červení tieto lopty s prehľadom zbierali. Obidve mužstvá venovali hlavne pozornosť dôslednej obrane a tak to mali útočníci na obidvoch stranách dosť sťažené. Prvá väčšia chyba zo strany Zelených prišla v druhom polčase , keď ostali vo štvorici po strate lopty na súperovej polovici. Červení to využili a prudkou strelou sa v rozhodenej obrane Zelených presadil Peter Huliak. 53 minúta Peter Huliak 1:0. Zelení zvýšili obrátky a postupne získali pár rohov. Po jednom z nich nacentroval z rohu Ľuboš Pekár loptu priamo na kopačku Jozefa Fila a ten sa z blízka nemýlil. 68 minúta Jozef Filo 1:1. Červení sa ešte nestihli otriasť a po chybe v rozohrávke sa v nájazde presadil Milan Šindelář . 69 minúta Milan Šindelář 1:2. O dve minúty neskôr sa naplno prejavilo svalové zranenie Jozefa Vrabca a predčasne opustil ihrisko. Červení následne v snahe o vyrovnanie zatvorili svojho súpera na polovici ale Zelení pozornou obranou udržali tesné víťazstvo.