14.04.2017 13:45

Výsledok stretnutia 7:3

Ján Hodás +2 , Peter Dišek +1 , Ľubo Malík +3 , Rudo Huliak , Robo Huliak +1 , Daniel Šustek

Miloš Labuda +2 , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár +1 , Pavol Tavač , Jaroslav Vyboch , Jozef Filo

Hralo sa na Hlavnom ihrisku so začiatkom 8:00 hod . Po nás sa malo dohrať kolo súťaže dorasteniek ale tie neprišli . Teplota +4°C , hmla ktorá sa časom rozplynula . Ihrisko bolo trošku mäkšie a občas bolo treba nohu aj vyťahovať zo zeme.

Hneď začiatok ukázal aké góly rozhodnú. Zelení boli v tlaku ale po strate lopty sa do nájazdu jeden na jedného dostal Peter Dišek. Ten si hodil loptu na ľavú stranu kde ho zozadu dobiehal Jozef Vrabec a lopta ho presne trafila do kroku čím Jozef zavesil pekný gól. 16 minúta Peter Dišek 1:0. Keďže nie všetci ovládajú kde sa púšťa bojler tak Zelení vyslali zakúriť svojho hráča čím si podkúrili aj v obrane a v oslabení inkasovali ďalší gól po rohovom kope a strele z prvej. 20 minúta Robo Huliak 2:0.  V prvom polčase sa Červení presadili ešte dvakrát. Najskôr strelou Ľubo Malík a následne po trmevrme aj Janko Hodás. 38 minúta Ľubo Malík 3:0 a 43 minúta Janko Hodás 4:0. V druhom polčase prišli Červení o Roba Huliaka a tak sa Zeleným konečne naskytla príležitosť znížiť náskok súpera. Najskôr sa po peknej akcii presadil Miloš Labuda. 50 minúta Miloš Labuda 4:1. Potom však Červení udreli znova keď z relatívne väčšej vzdialenosti vypálil Ľubo Malík. Brankár išiel po lopte nohou ale tá tesne pred ním zarotovala a pomedzi nohy prešla do bránky. 53 minúta Ľubo Malík 5:1. Zelení napriek tomu pokračovali v útočnej hre a po rýchlej akcii sa strelou z ľavej strany ku ľavej tyči presadil Ľuboš Pekár. 68 minúta Ľuboš Pekár 5:2. Zelení už riskovali a tak sa brankár vytiahol až na polovicu ihriska čo lišiackou strelou využil Ľubo Malík a opäť zvýšil náskok Červených. 79 minúta Ľubo Malík 6:2. Druhý krát v zápase sa dokázal opäť strelou presadiť aj Miloš Labuda a tak opäť znížil. 83 minúta Miloš Labuda 6:3. Posledné slovo však mal líder tabuľky Janko Hodás keď po rohovom kope z voleja poslal koníka a nedal brankárovi šancu. 88 minúta Janko Hodás 7:3.