Výsledok stretnutia 1:3

Slavomír Meliš , Miloš Labuda +1 , Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec   , Ľuboš Pekár ,Miloš Pekár , Daniel Šustek , Jozef Filo

Adam Chabada , Ján Gier , Jaroslav Vyboch , Rudo Huliak +1  , Robo Huliak , Peter Huliak +1 , Marián Klotton +1  , Miroslav Vrabec , Lasky ,

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Terén mierne tvrdší. Slnečno , teplota sa postupne vyšplhala na 25°C.

Dnes výnimočne bolo menej Červených a tak Zelení svojmu súperovi zapožičali najväčšiu hviezdu FC Senior Slavomíra Meliša. Červeným chýbal klasický útočník a tak sa rozhodli hrať viac zozadu. Zelení od začiatku až do konca kontrolovali hru a sériou krátkych prihrávok dokázali svojho súpera zatlačiť až pred jeho bránku a tu ho nebezpečne ohrozovať. Ako najaktívnejší zakončovateľ sa u Zelených prezentoval Peter Huliak , ktorý posielal na bránku Červených jednu delovku za druhou. Červení sa relatívne úspešne bránili ale keďže nebolo v ich silách dlhšie udržať loptu na kopačkách tlak Zelených silnel až vyvrcholil prvým gólom , keď húštinu tiel strelou po zemi a následným tečom obrancu prekonal Peter Huliak. 15 minúta Peter Huliak 0:1. Po inkasovaní Červení rýchlo rozohrali a skoro prekvapili obranu a brankára Zelených. To bola jedna z mala svetlých chvíľ v hre Červených. Zelení rýchlo pochopili svoju silu a pod vedením Mariána Klottona napádali rozohrávku Červených už pri ich bránke a takto rýchlo a ľahko získavali loptu. Napriek evidentnej sile Zelených sa Červení úspešne bránili až do 58 minúty. Čo Zeleným nevychádzalo strelami nakoniec dokázali pretlačením lopty až do bránky. Lopta sa po výške dostala až k Mariánovi Klottonovi , ktorý loptu spracoval na bruchu (trošku nižšie) a aj s loptou ponad brankára Červených prepadol do bránky. 58 minúta Marián Klotton 0:2. V 65 minúte sa pekným sólom na ľavej strane cez troch hráčov predviedol hráč Červených Slavomír Meliš. Následne prihral presne na stred ihriska Danielovi Šustekovi , ktorý volil strelu cez obrancu , ktorý mu ju však stihol zablokovať. Sústavné bránenie a behanie bez lopty stálo Červených veľa síl a tak Zeleným vyšla pekná futbalová akcia. Prihrávka od čiary z pravej strany do priestoru medzi obrancov Červených a pekné zbehnutie a zakončenie z prvej. 74 minúta Rudo Huliak 0:3. Po tomto góle Červení poľavili v bránení a tak si Zelení vypracovali ešte niekoľko podobných akcií ale už s nepresným zakončením. O Čestný úspech Červených sa postarala rýchla rozohrávka na dvojicu Slavomír Meliš a Miloš Labuda. Prvý svojou aktivitou donútil brankára vyraziť loptu a následný halfvolej od Miloša Labudu trafil tyč , od ktorej sa lopta odrazila do Laskyho chrbta a následne do siete. 85 minúta Miloš Labuda 1:3. Posledných päť minút prebehlo pod kontrolou Zelených a tak Zelení získali ďalšie dôležité víťazstvo.