08.02.2015 12:11

Výsledok stretnutia 0:4

Ján Hodás , Miloš Labuda , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Milan Šindelář , Robo Huliak , Jozef Filo , Peter Huliak

Ľubomír Turčan , Pavol Tavač +1 , Ján Gier , Jaroslav Vyboch +1, Peter Mackura +1 , Rudo Huliak , Marián Klotton , Peter Pirošík , Daniel Šustek +1

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Na ihrisku bolo 15cm snehu . Teplota -2°C , sústavné sneženie , ktoré ku koncu druhého polčasu prerástlo do menšej fujavice.

Prvých dvadsať minút patrilo hráčom v Červených dresoch. Ich akcie boli podstatne nebezpečnejšie na konci ktorých však boli nepresné zakončenia na odkrytú časť bránky. Postupne svoje šance nevyužili Peter Huliak , Milan Šindelář a Jozef Vrabec. Hráči v Zelených dresoch sa pokúšali tak isto o kombinačný prienik ale ich akcie boli zastavované už v začiatkoch. Keď to nešlo kombinačne tak zodpovednosť na seba zobral Peter Mackura a strelou z poza obrancu trafil ku pravej tyčke a otvoril skóre. 35 minúta Peter Mackura 0:1. Hráči v Červených dresoch pokračovali vo svojej hre ale zakončenie bolo buď nepresné alebo prišlo neskoro a došlo k jeho zablokovaniu. Plynúcim časom stále viac otvárali svoju obranu až prišiel trest. Po ľavej strane zaútočili Paľom Tavačom. Ten prudkou prihrávkou po zemi na šiel na pravej strane voľného Jaroslava Vybocha , ktorý jeho prihrávku tečoval za chrbát bezmocného brankára. 73 minúta Jaroslav Vyboch 0:2. Hráči v Červených dresoch ostali verní svojmu útočnému zameraniu a tak sa opäť pred bránkou proti brankárovi a jednému obrancovi ocitla štvorica hráčov. Loptu mal na kopačkách opäť Pavol Tavač. Opäť z ľavej strany posielal po zemi prudkú strieľanú prihrávku na pravú stranu. Túto teraz zachytil obranca Červených a po jeho teči lopta prekvapila brankára a dogúľala sa do bránky. 77 minúta Pavol Tavač 0:3. Po tejto hrubej chybe brankára však prišli aj svetlé chvíle keď v rýchlom slede zlikvidoval tri veľké príležitosti hráčov v Zelených dresoch pričom pri ich dvoch šanciach využil aj tyče vlastnej bránky a loptu vyviezol do bezpečia. Napriek tomuto drtivému tlaku sa hráči v Červených dresoch nestiahli a tak prišlo ďalšie veľké prečíslenie . Loptu po pravej strane potiahol Daniel Šustek a prudkou strelou ku ľavej tyči odignoroval nabehnutých spoluhráčov a zvýšil skóre. 83 minúta Daniel Šustek 0:4. Po tomto góle sa na ihrisku spustila menšia fujavica a zápas sa už dohral bez väčších šancí na jednej či druhej strane.