Výsledok stretnutia 3:2

Ján Hodás , Miloš Labuda  , Ľubomír Turčan ,Jozef Vrabec +2 ,Jozef Filo , Milan Šindelář +1 , Peter Pirošík

Slavomír Meliš , Ľuboš Pekár , Ľubo Malík +2 , Daniel Šustek , Marián Klotton , Rudo Huliak , Jaroslav Vyboch

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén bol vynikajúci . Teplota začínala na 17°C ale rýchlo sa vyšplhala až na 25°C slnečno s jemnými mrakmi.

Hra bola od začiatku vyrovnaná a obidve mužstvá dobre kombinovali. Prvý gól padol po rozohrávke rohového kopu Červenými. Roh zahrával Miloš Labuda. Loptu zachytil Ľuboš Pekár a posunul ju na ľavej strane rozbiehajúcemu sa Jarovi Vybochovi. Pred ním po ľavej strane utekal Ľubo Malík a tak Jaro potiahol loptu na pravú stranu a stiahol na seba aj obranu. Následnou prihrávkou po zemi na ľavú stranu našiel Ľuba Malíka a ten strelou otvoril skóre. 16 minúta Ľubo Malík 0:1. Červení odpovedali rovnakou mincou o osem minút. Využili nepresnosť Zelených a vo väčšom počte urobili rýchly protiútok. Najskôr posunuli loptu na ľavú stranu vedľa bránky ale keďže tam bolo dosť husto vrátili loptu na os s bránkou na Jozefa Vrabca. Ten si na dva krát zasekol a položil brániaceho Daniela Šusteka a ponad jeho kľačiacu pravú nohu poslal strelu na bránku. Brankár v tej húštine tiel neskoro zaregistroval loptu , ktorá zapadla ku ľavej tyči. 24 minúta Jozef Vrabec 1:1. Hra bola po celý zápas vo vysokom tempe a prelievala sa zo strany na stranu. Ku koncu prvého polčasu mali viac síl Červení a vysunuli sa až na polovičku ihriska. Získali rohový kop na pravej strane ale tento im opäť obrana Zelených dobre vystihla a vysunuli do brejku po pravej strane nabiehajúceho Ruda Huliaka. Ten loptu potiahol až za polovicu a potom prudkou prihrávkou na bránku Červených našiel nabiehajúceho Ľuba Malíka , ktorý jemným tečom pretlačil loptu pomedzi brankárove nohy. 43 minúta Ľubo Malík 1:2. Po menšom oddychu sa tempo od päťdesiatej minúty opäť začalo stupňovať. Zelení mohli zvýšiť svoj náskok na dva góly. Po pravej strane loptu potiahol Rudo Huliak. Následne ju prihral ponad nohu obrancu na Ľuboš Pekára , ktorý ju prihral na ľavú stranu voľnému Ľubovi Malíkovi. Ľubo však svoj hattrick nezavŕšil a z tesnej blízkosti napálil iba do tyče. Odpoveď prišla o päť minút keď sa Červení vo väčšom počte natlačili pred bránku Zelených. Lopta sa nakoniec dostala na kopačky Milana Šindelářa , ktorý sa obtočil okolo brániaceho hráča. Vypáli na bránku a po dvoch tečoch skončila medzi nohami povybehnutého brankára Zelených. Lopta sa mu odrážala od jednej nohy do druhej a stále smerovala do bránky. Brankár v snahe dostať sa pod loptu si túto pätou nakoniec zasunul do bránky. Celú situáciu ešte z veľmi tesnej blízkosti kontroloval Peter Pirošík takže gól už bol garantovaný. 65 minúta Milan Šindelář 2:2. Červení zvýšili aktivitu a vypracovali si lepšie pozície na zakončenie ako Zelení. Nakoniec zopakovali akciu ako pri prvom góle keď sa lopta opäť dostala na os bránky na kopačky Jozefa Vrabca , ktorý aj z miernym tečom obrancu a následným obšuchom brankára trafil to isté miesto pri tyči. 75 minúta Jozef Vrabec 3:2. Zelení v snahe vyrovnať sa vrhli do útočenia ale po strate lopty už neboli v stave vrátiť sa pred vlastnú bránku. Toto mohli Červení tri krát potrestať. Najskôr sa na brankára Zelených rútila trojica Miloš Labuda , Milan Šindelář a Janko Hodás. Loptu ťahal Miloš Labuda. Brankár vybehol na Miloša . Keby Miloš volil prihrávku na pravú stranu zakončovali by Červení Jankom Hodásom do prázdnej bránky. Miloš však zobral zodpovednosť na svoje kopačky a zakončil pomedzi nohy brankára Zelených. Brankár však stihol posunúť pravú nohu dozadu a pätou zmenil smer lopty mimo opustenú bránku na roh. Pri ďalších dvoch brejkoch Červení opäť nezvládli situáciu a zakončenia končili úplne mimo bránku. Za predvedený výkon by si zaslúžili bodovať obidve mužstvá . Po skončení dnešného zápasu vyjadrili všetci hráči spokojnosť s hrou ako takou. Červení si navyše okrem dobrej hry odnášajú aj cenné body.