07.08.2011 15:03

Výsledok stretnutia 3:1

Miloš Labuda +1 , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Jozef Filo +2 , Milan Šindelář , Peter Pirošík

Jozef Drábik , Robo Huliak , Rudo Huliak , Marián Kloton , Lasky , Danko Šustek +1

Stretnutie sa odohralo na hlavnom ihrisku. Terén bol vynikajúci , teplota okolo 35°C slnečno. Značný nápor na organizmus.

Rozloženie síl jednotlivých mužstiev bolo rovnaké a tomu aj zodpovedal úvod. Obidve mužstva bez obáv útočili a sprehľadom bránili. Zo začiatku najväčším protivníkom pre všetkých hráčov bola tvrdá lopta. Do dvadsiatich minút od začiatku sa na nej alebo po zablokovaní striel zranili skoro všetci hráči. Po úvodnom oťukávaní prišiel gól Danka Šusteka , keď nekompromisne vypálil nechytateľnú strelu a táto preletela popri obrancovi a bezmocnom brankárovi 0:1. Po takto dosiahnutom góle sa Zelení pokúšali napodobniť Dana a strieľali zo všetkých pozícií. Výsledkom boli časté prestávky a čakanie na loptu , ktorá lietala neskutočne ďaleko. Keď už na ihrisku nebolo miesto , kde by ešte lopta nevletela iniciatívu ako aj plynulosť hry prevzali na svoje kopačky Červení. Postupne získali miernú hernú prevahu a uzavreli Zelených pred ich bránku. Šancí bolo dosť ale finálne prihrávky alebo strely Zelení likvidovali. Červení však nakoniec vykúzlili akciu na ktorej konci peknú akciu zakončil Jožko Filo 1:1. Ďalšie pekné šance mali Ľuboš Pekár a Miloš Labuda , keď prvý menovaný po peknej prihrávke od Milana Šindelářa poslal strelu do protipohybu brankára ku pravej tyčke ale táto ju jemne minula. Miloš mal asi o päť minút podobnú šancu ale tesne minul ľavú odkrytú časť bránky Zelených. Neskutočé teplo si vybralo svoju daň a dvadsať minút pred koncom odišli predčasne do sprchy Milan Šindelář a Jozef Drábik. Ostatní hráči sa rozhodli dokončiť zápas a pokračovali v hre. Odchodom Milana Červení zmenili taktiku a vymenili brankára . Z bránky sa do útoku zapojil Jožko Filo a strelil svoj druhý gól v tomto zápase 2:1. Po tomto góle sa Červení stiahli na svoju polovicu a vpredu nechali vysunutého Miloša Labudu. Zelení zatlačili Červených a snažili sa o prestrelenie brankára zatiaľ čo Čerevní po získaní lopty ju ihneď posúvali na voľného Miloša a ten sa pokúšal o rýchle brejky. Nakoniec sa mu jeden vydaril a profesorsky zavesil na 3:1. Zároveň to bola posledná bodka za týmto stretnutím a hráči sa ponáhľali do spŕch a na občerstvenie.