08.05.2017 20:00

Výsledok stretnutia 0:3

Ján Hodás , Peter Dišek , Rudo Huliak , Miroslav Vrabec , Ľubo Malík , Peter Huliak

Miloš Labuda , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Robo Huliak , Daniel Šustek +1 , Jozef Filo +2 , Braňo Danišek

Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Dážď dosiahol svoje a po týždňoch atakov rozbahnil určité miesta. Napriek tomu ihrisko zabojovalo a zvládlo ešte ďalšie dva ligové zápasy. Teplota +12°C  , zamračené .

Zelení mali pri lose trošku šťastia a tak nepárny hráč pripadol práve im. Napriek nerovnovážnemu stavu bola hra vyrovnaná a keď ku tomu pridáme ťažkosti s terénom skóre sa dlho nemenilo. Početná prevaha však mala svoju silu a časom si Zelení predsa len vypracovali viac akcií. Po jednej z nich stál na správnom mieste Jozef Filo a prienikovú prihrávku od spoluhráča usmernil pomedzi nohy brankára do siete. 35 minúta Jozef Filo 0:1. Červení sa spoliehali hlavne na rýchle brejky Ľuba Malíka ale ich prvú veľkú šancu mal Rudo Huliak keď strelou s prvej opečiatkoval rameno brankára a následne spojnicu. Veľkú šancu na vyrovnanie mal Janko Hodás keď po peknom vyšachovaní obrany a brankára dostal prihrávku pred opustenú bránku ale jeho zakončenie tesne minulo pravú tyč. Červení umne bránili a tak sa ku svojej typickej akcii rozhodol Daniel Šustek. Loptu si sám v plnom beho doviedol za poliacu čiaru a ľavačkou vypálil na súperovu bránku. Výnimočne neohrozoval leteckú dopravu ale jeho projektil smeroval na bránku. Brankár strelu síce videl ale táto tesne pred ním zmenila smer a skončila v ľavej šibenici. 66 minúta Daniel Šustek 0:2. Červení napriek početnej nevýhode zvýšili svoje útočné akcie a kombináciami prechádzali pred bránku súpera. Tu bol opäť najbližšie ku gólu Janko Hodás keď jeho teč znamenal opečiatkovanie opačnej ľavej spojnice. Potom však prišla chvíľa Jozefa Fila , ktorý stál na správnom mieste a na ďalší gól mu len stačilo nastaviť nohu po strieľanej prihrávke po zemi. 77 minúta Jozef Filo 0:3. Potom prišlo ešte pár šancí na obidvoch stranách ale ani Zelení a ani Červení sa nedokázali presadiť.