Výsledok stretnutia 4:13
Miloš Labuda +1 , Ľubomír Turčan +1 , Jozef Vrabec +1 , Ľuboš Pekár +1 , Marián Klotton
Milan Šindelář +3 , Miroslav Vrabec +6 , Jozef Filo +3 , Rudo Birka +1 , Guľo
Hralo sa na Hlavnom ihrisku . Tráva aj terén akurát. Zamračené , mierne mrholenie teplota 20,5°C .
Už rozloženie síl napovedalo , že Zelení budú trochu behavejší. Ich prechody do útoku a následné vracanie do obrany bolo raz také rýchle ako u Červených. Hoci začiatok vyzeral lepšie pre Červených s držaním lopty do piatej minúty v podobe 90%. Potom to však prišlo a Zelení postupne rozpútali svoj kolotoč. Keď ku tomu pridáme , že každá lopta čo išla na bránku skončila v sieti už v desiatej minúte vyhrávali 0:3. 8minúta Miroslav Vrabec 0:1. 9minúta Miroslav Vrabec 0:2. 10 minúta Rudo Birka 0:3. Po tejto gólovej sprche prišli aj šance Červených ale tu sa v bránke zaskvel Guľo keď vychytal päť dobrých zakončení po strelách Ľuboša Pekára a Jozefa Vrabca. Zelení svojim pohybom robili problémy svojmu súperovi v obrane aj v útoku. V obrane stíhali vytvárať obranný trojuholník pred vlastnou bránkou a znemožňovali vytvorenie situácie voľného hráča pred bránkou. Naopak pri útoku sa svojou rýchlosťou dokázali dostať do situácie voľného hráča pred bránkou a svoje rýchle brejky aj zakončovali gólmi. Najskôr sa presadil Milan Šindelář a po ňom aj Jozef Filo aj keď jeho zakončenie bolo skôr do zeme ale odrazená lopta prelobovala brankára a skončila v sieti. 36 minúta Milan Šindelář 0:4. 41 minúta Jozef Filo 0:5. Potom prišlo malé okienko v obrane Zelených čo na rýchlu akciu využili Červení a po prihrávke z ľavej strany na stred ihriska zakončením z prvej strelili svoj prvý gól. 45 minúta Ľuboš Pekár 1:5. Radosť z gólu však netrvala dlho lebo strelou po zemi sa Zelení opäť vzdialili svojmu súperovi. 56 minúta Miroslav Vrabec 1:6. O päť minút neskôr strelou pomedzi nohy obrancovi aj brankárovi svoj náskok ešte navýšili. 60 minúta Jozef Filo 1:7. Červení sa nevzdávali a dôrazom pred bránkou sa dostali k odrazenej lopte a po druhý krát v zápase skórovali. 65 minúta Miloš Labuda 2:7. Potom však opäť prišiel rýchly brejk a po peknej zasekávačke sa opäť presadili Zelení. 71 minúta Milan Šindelář 2:8. Prešli iba štyri minúty a Zelení opäť skórovali. 75 minúta Miroslav Vrabec 2:9. Jubilejný desiaty gól padol päť minút pred koncom. 85 minúta Milan Šindelář 2:10. Aby toho nebolo málo tak ďalší gól padol o minútu neskôr. 86 minúta Jozef Filo 2:11. Potom Zelení opäť stratili koncentráciu v obrane a inkasovali dva góly po pekných strelách. 87 minúta Ľubomír Turčan 3:11. 87 minúta Jozef Vrabec 4:11. Lenže Červení opäť využili svoje brejky a tak pridali ešte dva góly. 88 minúta Miroslav Vrabec 4:12 . 89 minúta Miroslav Vrabec 4:13.