Miloš Labuda +1  , Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár ,Milan Šindelář  , Daniel Šustek ,  Jozef Filo , Vladimír Kysela

Ján Gier , Jaroslav Vyboch , Robo Huliak , Miroslav Vrabec ,  Marián Klotton   ,  Miloš Pekár , Braňo Danišek , Lasky

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Terén bol akurát , mierne hrbatý. Prekvapujúca bola teplota , lebo ešte včera mrzlo a dnes sme sa tešili z príjemných +10°C , bezvetrie.

Avizovaný návrat Ľuba Malíka ku Červeným sa nekonal a kvôli zdravotným problémom vypadli aj iní hráči z obidvoch mužstiev čo sa podpísalo aj na celkovom počte hráčov. Táto sezóna s najväčšou pravdepodobnosťou je už ukončená pre Ruda Huliaka , ktorý sa v stredu podrobil operácii.

Za Zeleným opäť nastúpil Braňo Danišek a ako bonus doviedol aj svojho švagra Vladimíra Kyselu , ktorý výborne svojou hrou zapadol do mužstva Červených a nahradil chýbajúceho Ľuba Malíka. Okrem švagra Braňo doniesol aj dve nové lopty. Červenú na zimnú sezónu a bielu na trávu (áno hráme aj keď je sneh).

Začiatok bol obojstranne pozorný a niesol sa v zoznamovaní s loptou. V desiatej minúte išla lopta do šatní aj s Milanom , ktorý dostal za úlohu pustiť do lopty štyri fuky. Čo s ňou Milan v šatni robil nevieme ale výsledok bol pre Červených viac než priaznivý. Po návrate lopty čo trvalo menej ako minútu hra pokračovala a prišla aj prvá veľká šanca Zelených. Lopta sa dostala na pravú stranu k Jarovi Vybochovi a ten z ostrého uhla vyskúšal pozornosť brankára Červených. Strela sa mierne obtrela brankárovi o stehno , odtiaľ sa odrazila do tyče a následne späť do ihriska. Situácia sa o päť minút opakovala ale tento raz išla strela z ľavej strany bez teče do ľavej tyče. Červení posilnení o nového ofenzívneho hráča si tiež vypracovali gólovú príležitosť , keď kombináciou a presnou prihrávkou našli tesne pred bránkou na stred ihriska Miloša Labudu. Miloš pohotovo tvrdo zakončil vysoko nad. Potom opäť prišiel útok Zelených ťahaný po pravej strane Majom Klottonom a centrom na ľavú stranu na Jara Vybocha. Jaro tvrdo a presne hlavičkoval pod brvno ale rýchly presun brankára mu zabránil skórovať a brankár loptu vyrazil. V dvadsiatej minúte prišla pekná kombinácia Červených. Lopta menila svoju pozíciu až sa dostala k Milošovi Labudovi na ľavej strane. Miloš bol tentoraz od bránky dvakrát tak ďaleko ako pri predchádzajúcej šanci ale jeho presná tiahla strela si našla miesto pomedzi obranu a brankára Zelených a skončila v sieti. 20 minúta Miloš Labuda 1:0. Hra bola obojstranne stále vyrovnaná a obidve mužstvá si vypracovali útočné akcie aj so zakončením. U Červených do hry dobre zapadol nováčik Vladimír Kysela. Presnými a rýchlymi prihrávkami ako aj dobrým podržaním lopty vytváral šance pre svojich spoluhráčov na dobrú kombináciu alebo zakončenie. Sám zakončil veľmi nebezpečne štyrikrát ale lopta jemne míňala bránku. Zelení pokračovali vo svojej tradičnej kombinačnej hre  a v štyridsiatej minúte sa lopta dostala k Miroslavovi Vrabcovi. Ten si ju typicky potiahol na ľavú stranu a následne pravačkou obstrelil celú obranu aj s brankárom a trafil spojnicu bránky. V päťdesiatej minúte prišla nenápadná akcia Červených. Útočník Červených v ťažkej pozícii prenášal vzduchom loptu z ľavej strany na pravú. Túto ťažkú loptu dobehol a z prvej z ostrého uhla vypálil na bránku Zelených Milan Šindelář. Strela bola mimoriadne presná a tvrdá a zostrelila brankára Zelených Laskyho. Od šesťdesiatej piatej minúty začala mierna prevaha Zelených. Tí zrýchľovali tempo hry a výsledkom boli ďalšie štyri tyče. Najbližšie ku skórovaniu v drese Zelených bol Robo Huliak. Najskôr v sedemdesiatej piatej minúte poslal nepresnú hlavičku smerom vedľa bránky Červených. Brankár loptu púšťal za čiaru ale lopta dopadla pred čiarou na zem a zmenila svoj smer do bránky. Prekvapený brankár loptu stihol vyraziť len kolenom pred seba a pred bránkou Červených sa strhla poriadna mela. O päť minút neskôr prišla Robova druhá veľká šanca , keď z osi ihriska vypálil po zemi na bránku Červených. Lopta prešla cez klbko hráčov a až z čiary ju vyrazil brankár Červených. Po tomto tlaku opäť prebrali iniciatívu hráči Červených a nebezpečne ohrozovali Laskyho v bránke. Posledná akcia patrila Zeleným a bola zakončená nepresnou strelou.