Výsledok stretnutia 2:1

Ľubomír Turčan +1 , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár +1  , Jozef Filo ,  Danko Šustek , Peter Pirošík

Miloš Labuda , Ján Gier ,  Jaroslav Vyboch +1  , Rudo Huliak  , Marián Klotton , Lasky

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Po dvoch dňoch priebežného dažďa bol terén príjemne mäkký. Teplota sa rýchlo vyšplhala z 16°C na 24°C polooblačno.

Začiatok sa niesol v utriasaní zostáv. Zelení aj Červení trpia maródkou a pracovným nasadením svojich zamestnávateľov. Nakoniec sa Zelení rozhodli pre skúseného Miloša Labudu a mohlo sa začať. Prvotné minúty sa niesli v kombinácii Zelených na polovičke ihriska a dôslednou obranou Červených. Červeným chýbali obidve útočné tykadlá Milan aj Ľubo a tak sa zo začiatku pri protiútokoch museli trochu zohrať. Vďaka dobrej obrane nedovolili Zeleným ich pekné kombinačné útočné akcie dotiahnuť až do finálnej gólovej prihrávky. Ako prvý vyslal nebezpečnú strelu na bránku Jaroslav Vyboch ale Jozef Filo v bránke loptu nohou vyrazil na rohový kop. Zelení sa opakovane tlačili až pred bránku ale nedokázali si prihrať. Tak sa opäť o strieľanú prihrávku pokúsil z vrcholu päťuholníka Jaroslav Vyboch a na prekvapenie všetkých lopta skončila v sieti. 33 minúta Jaroslav Vyboch 0:1. Červení odpovedali okamžite z rozohrávky po inkasovanom góle. Do útoku sa vybrali Ľubomír Turčan a Ľuboš Pekár. Proti ním sa postavila dvojica Jaroslav Vyboch a Rudo Huliak. Ľuboš Pekár si pohybom z pravej strany vypýtal krásnu prihrávku od Ľubomíra Turčana , ktorý ju presne načasovala a poslal na milimetre poza obranu Zelených na os bránky. Túto loptu útočník Červených prvým dotykom poslal za chrbát prekvapeného Laskyho. 34 minúta Ľuboš Pekár 1:1. Vyrovnávajúci gól vrátil pokoj na kopačky všetkým hráčom Červeným a tak ako Zelení začali pekne kombinovať aj smerom dopredu. Zelení sa stále pokúšali strhnúť víťazstvo na svoju stranu a v päťdesiatej minúte sa po peknom vyšachovaní obrany ocitol pred prázdnou bránkou Marián Klotton ale asi z metra prestrelil prázdnu bránku. Postupom času Zeleným odchádzali sily a čoraz častejšie sa do brejkových prečíslení dostávali Červení. Po jednom takomto rýchlom rozohraní poslal Danko Šustek prihrávku po pravej strane na polovičku ihriska Ľubošovi Pekárovi. Proti nemu vybehol obranca Zelených ale nedokázal zabrániť prihrávke na strede nabiehajúceho Ľubomíra Turčana , ktorý svoje sólo za asistencie Jozefa Vrabca  premenil ne druhý gól Červených. 74 minúta Ľubomír Turčana 2:1. V 85 minúte prišla ďalšia skvelá kombinácia na ktorej konci bola prihrávka od Jozefa Vrabca za Laskyho Ľubošovi Pekárovi. Tento loptu z prvej tvrdo zakončil do bránky ale Laskyho reflexný zákrok rukou nedovolil lopte skončiť v sieti. Keďže išlo o zákrok proti pravidlám Ligy Starých Pánov kopali Červení pokutový kop. Loptu si zobral Ľubo Turčan ale nakoniec zobral zodpovednosť na svoje kopačky Danko Šustek a tesne minul. V 88minúte sa z gólu mohol radovať aj Jozef Vrabec , keď tiež dostal prihrávku za chrbát Laskyho ale dočiahol ju len špičkou kopačky a tak tesne minul odkrytú bránku. Zvyšné minúty už Červení dohrali s prehľadom a ustrážili si jednogólové vedenie.