Výsledok stretnutia 5:4

Ján Hodás +1 , Ľubomír Turčan , Pavol Tavač +1 , Peter Dišek , Milan Šindelař +2 , Marián Klotton +1 , Jozef Filo , Daniel Šustek

Miloš Labuda +1 , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár +1 , Rudo Huliak , Robo Huliak , Miroslav Vrabec +2 , Peter Pirošík

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Po rannom výdatnom daždi a mrazíku sa ihrisko zlialo do prekvapivo rovnej bielej dosky. Teplota bola príjemná okolo 2°C jemne zamračené . Hráči postupne zhadzovali zimnú ochranu.

Prvých sedemdesiat minút bolo v réžii Zelených. Napriek oslabovke o jedného hráča diktovali tempo a režírovali hru. Prvý úder zasadili po jednoduchej útočnej akcii po pravej strane. Dlhá presná prihrávka si našla na pravej strane Miloša Labudu , ktorý presnou prihrávkou na ľavú stranu vyzval k zakončeniu Miroslava Vrabca. Ten sa z prvej nemýlil a nedal brankárovi Červených šancu. 5 minúta Miroslav Vrabec 0:1 . Zatiaľ čo terén v strede ihriska bol relatívne rýchly kraje boli pokryté ťažkým mokrým snehom. Preto každá krídelná akcia bola hlavne súbojom so snehom a až potom so súperom. Akcie sa prelievali z jednej strany na druhú ale oveľa nebezpečnejšie boli akcie Zelených. Červení sa zo začiatku ani nedostali ku zakončeniu a ak aj ku nejakému prišlo skôr išlo o ohrozenie leteckej premávky ako súperovej bránky. Akcie Zelených naberali na obrátkach a ich snaha bola odmenená po rohovom kope. Roh Zahrával Miloš Labuda po výške pred bránku. Do súboja s obrancom a brankárom sa vydal Ľuboš Pekár a presnou hlavičkou prestrelil všetko pred sebou. 23 minúta Ľuboš Pekár 0:2 . O sedem minút sa po dvoch gólových prihrávkach presadil aj Miloš Labuda po peknej kombinácii s Miroslavom Vrabcom. 30 minúta Miloš Labuda 0:3. Potom si Zelení vybrali slabšiu chvíľku a po zbytočných chybách sa dvakrát pred prázdnou bránkou ocitol Marián Klotton. Prvý krát minul a druhý krát opečiatkoval brvno a odrazenú loptu na bránkovej čiare odpratala následne obrana Zelených. Červení sa postupne predsa len začali viac a viac zastreľovať na bránku Zelených a využívali rýchle brejky na prečíslenie. Napriek tomu obrana Zelených dokázala prečíslenia Červených držať až do 52 minúty. V tejto minúte prišiel zúfalí strelecký pokus z diaľky do prehustenej obrany od Milana Šindelářa. Strela síce mala razanciu ale smer ku rohovej zastávke. Vtedy prišiel šťastný teč od Milanovho spoluhráča , od ktorého chrbta lopta zmenila smer a oklamala obrancu aj brankára. 52 minúta Pavol Tavač 1:3. Od tejto chvíle sa Červení pokúšali o zakončenie zo všetkých možných aj nemožných pozícii. Napriek ich narastajúcemu tlaku však dokázali Zelení znova skórovať a opäť navýšiť svoj náskok o tri góly. 70 minúta Miroslav Vrabec 1:4. To už Červení nevydržali a dvadsať minút pred koncom vrhli všetko do útoku. Vytvárali veľký tlak a keďže Zelení hrali sedemdesiat minút o jedného hráča menej , chýbajúce sily zapríčinili , že začali prepadávať a prehrávať súboje. Tlak Červených rástol a sériou rohových kopov valcovali súpera. Lopta bola niekoľko krát tesne pred bránkovou čiarou a ostré súboje o ňu spôsobovali hráčom bolestivé úškrnky na tvárach. Potom však prišlo jednoduché presné zakončenie. Po rozohratí rohového kopu sa ku lopte dostal Ján Hodás a ten ľahkou umiestnenou strelou z prvej trafil ľavý vinkel bránky. 73 minúta Ján Hodás 2:4. Od tohto momentu hráči Červených ovládli hru. Všade boli skôr a každú možnosť zakončovali strelou. Nakoniec sa presadili opäť z väčšej vzdialenosti keď asi z polovice ihriska z pravej strany nahadzoval loptu na bránku Marián Klotton. Táto preletela pomedzi všetkých hráčov a skončila pri ľavej tyči. 76 minúta Marián Klotton 3:4. Potom sa na chvíľu pripomenuli aj Zelení ale zakončenia Jozefa Vrabca aj Miroslava Vrabca skončili na konštrukcii bránky. Prvý technickou strelou obstrelil obrancu a brankár už iba sledoval ako sa mu trasie tyč. Druhý zakončil razantnejšie ale teč obrancu loptu vytesnil na brvno. Červení sa opäť nadýchli a po ďalšom rohovom kope sa po šťastnom odraze dostal ku lopte Milan Šindelář a zblízka prepálil brankára. 81 minúta Milan Šindelář 4:4. O tri minúty neskôr zakombinoval na ľavej strane na úrovni bránkovej čiary s Janom Hodásom. Narazil si loptu aby sa zbavil jedného obrancu . Následne naňho vybehol ďalší obranca ale Milan nečakane vypálil a trafil obrancu do ľavej nohy od ktorej sa lopta odrazila za chrbát  bezmocného brankára. Zelení napriek chýbajúcim silám sa vrhli do útoku aby aspoň vybojovali remízu. Svojho súpera zatlačili ale ten umne bránil a prerušoval hru. A tak sa zápas skončil víťazstvom mužstva na ktoré by ešte v sedemdesiatej minúte nikto nedal ani deravý groš.