Výsledok stretnutia 3:0

Ján Hodás , Miloš Labuda +1 , Ľubomír Turčan , Jozef Vrabec  , Ľuboš Pekár , Milan Šindelář , Ľubo Malík +2 ,  Peter Mackura , Peter Pirošík , Daniel Šustek

Slavomír Meliš  , Adam Chabada , Ján Gier, Rudo Huliak  , Robo Huliak  , Peter Huliak ,  Marián Klotton , Jaroslav Vyboch , Miroslav Vrabec

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Ihrisko bolo mierne hrbolaté a tvrdé. Teplota 35°C slnečno , pofukoval jemný vánok a znižoval pocitovú teplotu na cca 30°C.

Dnešné zostavy prekvapili obidve mužstvá. Takúto účasť v zúriacej dovolenkovej sezóny nikto nečakal. U Červených možno zabrala aj účasť nového útočníka Petra Mackuru a tak po dlhšej zdravotnej prestávke nastúpil Milan Šindelář a Ľubo Malík dokonca pre získanie väčšej rýchlosti a výbušnosti obetoval pár chlpov na nohách plamiekovou depiláciou.

Teraz trošku reklamy . Ak chcete nasledovať Ľubov príklad  a odstránením prebytočného zachlpenia zvýšiť rýchlosť a šarm tak tu je zopár linkov :

Predsa len trošku bezpečnejšie.

Ale vráťme sa k zápasu. Obidve mužstvá vsadili na kvalitnú defenzívu a tak brankári na obidvoch stranách sa po väčšine mohli venovať chytaniu bronzu namiesto lopty. Zelení poslali reálne počas celého zápasu priamo do priestorov bránky iba jedinú strelu , ktorú brankár vyrazil na roh. Ostatné hoci aj tvrdé pokusy míňali bránku a bolo ich dosť. Na druhej strane mal o trošku viac práce brankár Zelených ale dlho si svoju úlohu plnil na 100%. Postupom času na obidvoch stranách ubúdali sily a znižovala sa pozornosť v obrannej fáze. To nakoniec vo svoj prospech využili Červení keď Ľubo Malík našiel po zemi pred bránkou Zelených voľného Miloša Labudu. Miloš zviedol mikro súboj s Adamom Chabadom v bránke a pätou umiestnil loptu za jeho chrbát. 70 minúta Miloš Labuda 1:0. Inkasovaný gól Zelených nalomil a prestali byť v útoku aktívni a v obrane začali kopiť chyby. Túto situáciu využil Ľubo Malík a delovkou z pravej strany vymietol horný kút. 80 minúta Ľubo Malík 2:0. Po druhom góle Zelení úplne odišli a tak v poslednej minúte prišiel druhý gól Ľuba Malíka po peknej kombinácii troch hráčov do prázdnej bránky. 90 minúta Ľubo Malík 3:0.