Výsledok stretnutia 5:1

Ján Hodás , Miloš Labuda +1 , Ľubomír Turčan ,Jozef Vrabec +1 ,Jozef Filo +1, Milan Šindelář +2 , Peter Pirošík , Daniel Šustek ,

Miroslav Vrabec + 1 , Robo Huliak  , Rudo Huliak , Peter Huliak , Peter Mackura , Ľubo Malík , Ľuboš Pekár

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén bol vynikajúci , čerstvo pokosený. Teplota okolo 21°C zamračené.

Zelených prišlo opäť málo a tak dostali posily. Teraz Červení nešpekulovali a podržali si najsilnejšiu zostavu. Od začiatku okrem číselnej prevahy získali aj hernú a poľahky dokázali svojho súpera zatlačiť pred bránku. Prvý gól padol po takomto tlaku keď sa lopta dostala na ľavej strane k Jankovi Hodásovi. Ten vystrelil na bránku a v súboji obrancu Zelených a útočníka Červených tento loptu zasiahol vo vzduchu a zmenil jej smer. 19 minúta Miloš Labuda 1:0. Zelení sa pokúšali o rýchlu odvetu ale pri strate lopty sa nestíhali vracať do obrany. Takto sa ku lopte dostal Milan Šindelář a svoj krátky nájazd zakončil strelou po zemi proti vybehnutému brankárovi. 39 minúta Milan Šindelář 2:0. Zelení sa ešte nespamätali z inkasovaného gólu a opäť stratili loptu v útoku. Lopta smerovala na pravú stranu na voľného Miloša Labudu. Ten na lopte spadol a tak brankár Zelených vybehol po lopte. Miloš sa však veľmi rýchlo dostal na nohy a cez obrancu nahral voľnému na ľavej strane nabehnutému Milanovi Šindelářovi. Ten si loptu nastavil a obstrelil vybehnutého brankára do prázdnej bránky. 46 minúta Milan Šindelář 3:0. Zelení napriek inkasovaným gólom sa pokúšali o útok ale narážali na prehustený stred. Po strate lopty sa opätovne nedokázali v dostatočnom množstve vrátiť späť a výsledkom bol ďalší teč pred ich bránkou. O ten sa postaral Jozef Filo , keď dal nohu poriadne vysoko a zmenil smer strieľanej lopty do ľavého vinkľa. 49 minúta Jozef Filo 4:0. O dve minúty sa technickou strelou presadil aj Jozef Vrabec. 51 minúta Jozef Vrabec 5:0. Po piatom inkasovanom góle Zelení zmenili obranu a pred bránku sa postavil Peter Mackura. Zelení začali viac napádať rozohrávku Červených a získavať nové lopty a šance. Po jednej takejto aktivite sa lopta dostala na ich kopačky a prihrávkami na jeden dotyk znížili. 61 minúta Miroslav Vrabec. Strelený gól im dodal nové sily a o chvíľu mali ďalšie dobré príležitosti na skórovanie. Najskôr sa do troch šancí dostal Ľuboš Pekár ale zakončoval tesne vedľa. Neskôr sa do podobných situácii dostal aj Ľubo Malík ale Červení mali opäť šťastie. Keďže Zelení ani svoje ďalšie príležitosti nedokázali premeniť na gól a Červení sa už nevedeli vpredu presadiť tak ako v prvej polovici zápasu zápas sa skončil víťazstvom Červených 5:1.