Výsledok stretnutia 2:4

Miloš Labuda  , Ľubomír Turčan  , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár  , Ľubo Malík+1 , Milan Šindelář+1 , Miloš Pekár , Peter Pirošík , Daniel Šustek

Ján Gier+1, Jaroslav Vyboch  ,Marián Klotton ,Rudo Huliak+1, Robo Huliak +1 , Peter Huliak , Miroslav Vrabec , Braňo Danišek+1 , Lasky

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén bol opäť príjemne mäkký. Teplota 18°C slnečno , pocitová teplota cez 20°C.

Začiatok sa niesol v miernej prevahe Červených. Po dlhšej zdravotnej prestávke sa vrátil útočník Milan Šindelář a jeho rýchlosť robila obrane Zelených dosť problémov. Keď do toho započítame dobrú kombinačnú hru zvyšku mužstva prišli na začiatku aj zaslúžene dve gólové príležitosti. Pri prvej sa Červení peknou kombináciou po pravej strane dostali až pred bránku. Následná prihrávka na ľavú a zakončenie z prvej od Petra Pirošíka. Lasky v bránke sa však stihol presunúť a vyrazil Petrovu delovku. Útoky zelených končili tesne za poliacou čiarou a tak prišla druhá veľká šanca Červených. Tentoraz bol útok vedený po ľavej strane. Na konci akcie sa k lopte dostal Milan Šindelář a jeho prudké zakončenie opečiatkovalo brvno. Zeleným sa nakoniec podarilo lepšie prebratie hráčov v obrane a začali aj oni podnikať útoky. Prvý gól však padol po nevinnej akcii keď pred bránkou Červených bolo plno. Hráč Zelených , ktorý mal loptu v snahe aby ju nestratil prihral ju dozadu na Braňa Danišeka. Ten ju z prvej poslal smerom na bránku. Lopta preskackala cez dvoch hráčov Červených pričom vždy zmenila smer a pri tretej zmene smeru obišla aj brankára a skončila v sieti. 27minúta Braňo Danišek 0:1. Tentoraz to boli Zelení , ktorí využili moment streleného gólu a v rýchlom slede strelili druhý. Ten v podstate urobili na tri prihrávky. Na začiatku bol dlhý pas na ľavú stranu Petrovi Huliakovi. Ten loptu potiahol a pomedzi troch brániacich hráčov prihral pred bránku na Ruda Huliaka. Rudo v súboji s obrancom bol prvý pri lopte a špicom zakončil na bránku. Brankár nemal veľa šancí a lovil loptu zo siete. 33 minúta Rudo Huliak 0:2. Na druhej strane si Červení vypracovali ďalšie a ďalšie gólové šance ale Lasky v bránke čaroval a chytal jednu lepšie umiestnenú strelu za druhou. Zeleným sa dnes mimoriadne darilo a výsledkom bol ďalší šťastný gól. Tentoraz sa k lopte na ľavej strane za polovičkou ihriska dostal Robo Huliak. Hoci napádaný stihol ešte vystreliť na bránku Červených. Pred bránkou sa o loptu pobili Ľubo Turčan a Marián Klotton. Pri súboji došlo k miernemu teču a lopta opäť obišla bezmocného brankára. 40 minúta Robo Huliak 0:3. Vrchol šťasteny pri zakončení Zelených sa prejavil pri rýchlom zakončení Janka Giera. Pred jeho koncovkou zviedol súboj brankár Červených s útočiacim Jarom Vybochom . Pri súboji brankár vybehol ďalej z bránky. Lopta sa odrazila k Jankovi Gierovi. Ten z prvej zakončoval do odkrytej bránky. Loptu však poslal mimo bránku. Táto pri svojej púti padla na tvrdší chumáč trávi a vplyvom rotácie zmenila smer do bránky. 44minúta Ján Gier 0:4. Červení po tomto góle už neriešili či dostanú ďalší gól ale hľadali cestu ako prekonať Laskyho v bránke. To im nakoniec vyšlo keď po ukážkovej akcii celého mužstva sa krásnou kombináciou dostala lopta pred bránku na Milana Šindelářa a ten z blízka pomedzi nohy Laskyho prekonal. 52 minúta Milan Šindelář 1:4. Zelení vďaka náskoku sa viac sústredili na bránenie ale ich útočné akcie boli stále nebezpečné. Tentoraz sa však svoje akcie snažili vyšperkovať do úplnej dokonalosti a tak nepremieňali vyložené šance. Červení hnaní snahou aspoň o vyrovnanie vrhli všetko do útoku a odmenou im bol druhý gól. Na konci peknej akcie bol Ľubo Malík , ktorý sa na ľavej strane presadil cez dvoch obrancov a následnou strelou pomedzi nohy brankára strelil druhý gól Červených. 73minúta Ľubo Malík 2:4. O päť minút neskôr prišla ďalšia veľká šanca Červených. Po zahratom rohovom kope z ľavej strany sa k lopte dostal Milan Šindelář a poslal delovku na bránku Zelených. Lasky však napriek atakom loptu vyrazil na pravú stranu. Tu loptu z prvej vypálil späť ku pravej tyči Ľuboš Pekár ale Laskyho rozštep pätou vytečoval loptu na tyč. Červení pokračovali v tlaku a ďalšia veľká šanca prišla opäť po rohovom kope z ľavej strany. Roh zahrával Miloš Labuda. Tentoraz poslal loptu po zemi smerom na stred šestnástky. Loptu prepustil pomedzi nohy Ľuboš Pekár čím oklamal obranu a uvoľnil k presnej strele Ľuba Malíka. Ľubo trafil presne z prvej delovku ku pravej tyči ale opäť Laskyho rozštep a iba ďalší rohový kop. Hlavne vďaka Laskymu dnes Zelení zaknihovali cenné víťazstvo. Je jasné že dnes bolo už dopredu prisúdené víťazstvo Zeleným.