Výsledok stretnutia 3:3

Miloš Labuda +3 , Ľubomír Turčan , Jozef Vrabec  , Ľuboš Pekár , Jozef Filo , Peter Mackura 1974

Slavomír Meliš +1 , Adam Chabada , Ján Gier, Rudo Huliak +1 , Robo Huliak +1 , Marián Klotton , Jaroslav Vyboch

Hralo sa na hlavnom ihrisku. Ihrisko bolo mierne hrbolaté a tvrdé. Teplota 34°C slnečno.

V sobotu sa konal v susednej dedine turnaj čo sa podpísalo na súpiskách obidvoch mužstiev. Napriek tomu však Červení prekvapili svojho súpera , keď sa v ich drese predstavil dovolenkujúci Peter Mackura , ktorý momentálne kope do lopty v Holandsku. Začiatok bol z obidvoch strán opatrnejší a postupne sa začala kryštalizovať hra obidvoch mužstiev. Zelení sa spoliehali na prihrávky na krátko a rýchlu kombináciu , Červení skôr na dlhšie prihrávky za chrbát súpera a prečíslenie pred brankárom. Červení nechali v útoku vyniknúť hosťujúceho hráča , ktorý sa dokázal sériou krátkych kľučiek dostať až do nebezpečného zakončenia. Prvá veľká šanca prišla v piatej minúte keď Peter Mackura vystrelil tvrdú strelu ku pravej tyči spoza obrancu. Tu Laskyho skvele zastúpil Adam Chabada a nohou proti lopte strelu vytlačil na roh. Na druhej strane bol najaktívnejším zakončovateľom Robo Huliak. Väčšinou strieľal zo stredu ihriska ale z väčšej diaľky , keďže jeho spoluhráči boli dobre obsadení. To čo sa jednotlivým mužstvám nedarilo po kombináciách z blízka zabezpečili strelci z diaľky. Ako prví sa radovali Červení , keď ďalekonosná strela z pravej strany od Miloša Labudu skončila za chrbtom prekvapeného Adama. 23 minúta Miloš Labuda 1:0.  Na druhej strane sa strelecky presadil obranca Robo Huliak. 39 minúta Robo Huliak 1:1. Obidve mužstvá si vzorne plnili obranné povinnosti a tak už v prvom polčase gól nepadol. V druhom polčase vyšiel pekný prienik cez štyroch hráčov Petrovi Mackurovi. Následne prihrávkou pred prázdnu bránku našiel Miloša Labudu a ten zblízka strelil svoj druhý gól. 64 minúta Miloš Labuda 2:1. Červení rýchlo využili zmätok v hre Zelených po inkasovanom góle. Dobre sa natlačili až pred bránku , kde sa strhla doťahovačka na skákajúcu loptu. Najskôr sa ju snažil z ľavej strany zakončiť Jozef Vrabec ale strela mu nevyšla a lopta sa dostala tiež na ľavej strane stojacemu Milošovi Labudovi. Na Miloša vyštartoval Adam Chabada a tak Miloš pätou poslal lotpu na bránku. Tu loptu dočiahol a z bránkovej čiary vykopol Marián Klotton ale trafil iba do Miloša Labudu , od ktorého sa lopta odrazila a padáčikom padla ponad bezmocného Adama Chabadu do bránky. 69 minúta Miloš Labuda 3:1. Strelený gól zase odobral na pozornosti Červených a tí prepadli v útoku. Situáciu využili Zelení , keď sa v prečíslení dobre rozostavili okolo bránky. Loptu mal Jaroslav Vyboch a krížnou prihrávkou ku ľavej tyči našiel dobre postaveného Slavomíra Meliša a ten z prvej nezaváhal a nedal brankárovi šancu. 72 minúta Slavomír Meliš 3:2. Potom prišli tri veľké šance Červených na skórovanie , ktoré však nepremenili. Trest prišiel päť minút pred koncom , keď sa strelecky ďalekonosnou strelou presadil Rudo Huliak. 85 minúta Rudo Huliak 3:3. Posledných päť minút sa odohralo hlavne pred bránkou Červených , ktorí vpredu nechali vysunutého Petra Mackuru. Loptu však nedokázali presne nahrať. A keďže sa nepresadili ani Zelení zápas sa nakoniec skončil remízou.