Výsledok stretnutia 2:2

Ľubomír Turčan , Ľuboš Pekár ,  Milan Šindelář +1 ,  Daniel Šustek , Ľubo Malík +1 , Jozef Filo , Peter Mackura

Pavol Tavač +1 , Ján Gier, Jaroslav Vyboch  , Miroslav Vrabec  , Robo Huliak +1 , Rudo Huliak  , Marián Klotton

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Ihrisko bolo ideálne. Teplota v tieni sa postupne vyšplhala na 30°C. Slnečno.

Začalo sa v pokojnejšom tempe. Hlavnou príčinou bola účasť niektorých hráčov na turnaji v Rosine deň pred týmto zápasom. A tak sa udialo čo sme už dlho nevideli. Červení diktovali tempo hry a peknými kombináciami si vypracovali čisté gólové šance. Dokonca držanie lopty v prvom polčase mali vysoko nad 60% . Prvá obrovská šanca Červených prišla už v piatej minúte , keď sa po peknej kombinácii ocitol sám pred brankárom Milan Šindelář ale prestrelil. Táto situácia sa v prvom polčase zopakovala minimálne ešte päťkrát. Okrem Milanových šancí presnejšie zakončovali Jozef FiloPeter Mackura ale tie neboli také čisté a brankár dokázal strely vyraziť. Zeleným sa podarilo ohroziť bránku v prvom polčase iba jeden krát a to prudkou strelou z ostrého uhlu Robom Huliakom. Brankár Červených stál na svojom mieste a loptu vyrazil na tyč. Vykúpenie pre Červených prišlo z kopačky Ľuba Malíka a ujali sa vedenia. 43 minúta Ľubo Malík 1:0. Po prvom polčase Červení vymenili brankára a pokračovali v útočení. Zelení sa sporadicky dostávali do protiútokov nakoniec im však jeden vyšiel . keď loptu na pravej strane podržal Pavol Tavač. Prihral ju na stred Robovi Huliakovi a ten vypálil delovku na stred bránky. Brankár Červených Daniel Šustek sa inštinktívne uhol a bolo vyrovnané. 55 minúta Robo Huliak 1:1. Červení však potvrdili svoju prevahu o štyri minúty neskôr z kopačky Milana Šindelářa. 59 minúta Milan Šindelář 2:1. A potom to prišlo znova. Nekonečné množstvo zahodených šancí pred prázdnou bránkou . Nakoniec prišla štandardná 85 minúta zápasu. Najskôr veľkú chybu pri spracovaní prihrávky urobil Ľuboš Pekár. Loptu mu následne zobral Robo Huliak a prihral ju na strede číhajúcemu Paľovi Tavačovi. Ten presným zakončením obstrelil brankára a bolo vyrovnané. 85 minúta Pavol Tavač 2:2. Zelení si nakoniec namiesto gólovej nádielky odnášajú dôležitú remízu.