26.03.2017 16:10

Výsledok stretnutia 1:2

Ľubomír Turčan , Pavol Tavač , Jozef Vrabec , Ľuboš Pekár , Ľubo Malík +1 , Marián Klotton , Peter Pirošík

Ján Hodás , Miloš Labuda , Peter Dišek , Rudo Huliak +2 , Peter Huliak , Daniel Šustek , Miroslav Vrabec

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Teplota okolo +6°C , podmrakom ,studený vietor , kosa bola po celý zápas. Terén bol krásny zelený a primerane mäkký.

Opäť sa odohral vo vysokom tempe. Prvý gól padol pri protiútoku Zelených troch na dvoch kde sa peknými prihrávkami dostali do zakončenia do odkrytej bránky. 13 minúta Rudo Huliak 0:1. Hra bola vyrovnaná a šance sa striedali na obidvoch stranách. Zo začiatku tie gólovejšie mali Zelení ale neskôr pribudlo pár aj na strane Červených. Druhý gól padol po rohovom kope , keď loptu pred bránku do voľného priestoru posla Peter Dišek a na loptu si zbehol Rudo Huliak. 55 minúta Rudo Huliak 0:2. Tretí gól mal na kopačke Janko Hodás ale sám pred prázdnou bránkou prestrelil. Červení odpovedali protiútokom troch na dvoch , ktorý však stroskotal na brániacom hráčovi. Napriek tomu však podporou zozadu získali loptu. Táto sa dostala k Ľubovi Malíkovi. Ten zakončil ale jeho strelu do strany vytlačil Janko Hodás. Obidvaja sa rozbehli za loptou ale Ľubo nečakane vypáli prudkú pätičku a lopta skončila od tyče v bránke Zelených. 66 minúta Ľubo Malík 1:2. Zelení zapli na plné obrátky a vyrovnanie mal na kopačke Peter Pirošík ale po rohovom kope lopta letela nad odkrytú bránku. Potom mal ešte jednu skvelú príležitosť ale tu už zasiahol obetavým zákrokom Daniel Šustek a Petrovu dobre umiestnenú delovicu z prvej vytlačil na roh. Do konca zápasu sa už nepresadilo ani jedno mužstvo a tak si cenné body odniesli Zelení.