Výsledok stretnutia 2:1

Slavomír Meliš , Ján Gier , Jozef Vrabec , Milan Šindelář +1 , Rudo Huliak , Robo Huliak , Peter Huliak +1

Ján Hodás , Ľubomír Turčan , Ľuboš Pekár , Jaroslav Vyboch +1 , Peter Mackura , Ľubo Malík , Daniel Šustek

Hralo sa na Hlavnom ihrisku. Terén bol jemne primrznutý so snehovým popraškom. Teplota okolo 0°C.

Dnešné losovanie opäť prinieslo vyrovnané mužstvá a tomu aj zodpovedal priebeh zápasu. Začiatok lepšie zvládli hráči v Zelenom a vysoké tempo , ktoré nasadili obidve mužstvá využili na rýchlu kontru. Po pravej strane sa dobre uvoľnil Ľubo Malík. V ideálnom čase poslal prihrávku na ľavú stranu Jarovi Vybochovi a ten strelou z prvej do odkrytej časti bránky otvoril skóre. 9 minúta Jaroslav Vyboch 0:1. Červení odpovedali tiež peknými kombináciami na ktorých konci hľadali hlavne Milana Šindelářa. Jeho zakončenia však končili na bránkovej konštrukcii a odrazené lopty tesne míňali Milanových spoluhráčov. Vyrovnanie prišlo tak isto po rýchlej kontre keď sa po ľavej strane rútil Peter Huliak. Na druhej strane sám pred brankára zbiehal Milan Šindelář. Peter poslal ľahký oblúčik pred bránku a namiesto Milana našiel presne v bránke stojaceho Janka Hodása. Ten loptu zachytil prsiami a táto trafila do kolena vracajúceho Ľuboša Pekára a skončila vlastným gólom. 20 minúta Peter Huliak 1:1. Obidve mužstvá predvádzali útočný futbal a tak mali možnosť vyniknúť obrany na obidvoch stranách. U Červených Robo Huliak a u Zelených Daniel Šustek. Nebezpečnejšie zakončovali svoje akcie hráči v Červených dresoch až sa im konečne ujala delovka ktorá opečiatkovala brvno tyč a sieť. 57 minúta Milan Šindelář 2:1. Hráči v Zelených dresoch mali tiež niekoľko sľubných zakončení ale tieto tesne míňali bránku alebo v prípade , že lopta smerovala medzi tyče dobre zakročili brankár alebo obrana. Takto boli zmazané gólové šance Ľuba Malíka , Petra Mackuru či Ľuboša Pekára. Na druhej strane geniálny zákrok predviedol Ľubomír Turčan keď nohou vytiahol z bránky prudkú strelu do odkrytej časti. Hráči v Zelenom sa pokúšali o vyrovnanie ale toto sa im nepodarilo aj keď na záver svojho súpera uzamkli pred jeho bránkou.